Борисов: Гответе се за Брекзит без сделка
Премиерът е на работно посещение в Азербайджан
Обратно в новинатаКоментари - Борисов: Гответе се за Брекзит без сделка | Днес.dir.bg
Коментари
Прочетох новината и да Ви призная не съм бил така превъзбуден от времето на Чешката инвазия през 1968-ма година.
Борисов изпревари Гошето Първанов , .........................по задгранично хойкане !
България е НАЙ-ВАЖНИЯТ ФАКТОР ЗА БРЕКЗИТА ? Някои хора се самозабравиха , сами да се хвалят МАЙ ,...А !?
Толкова вицове има за поручик Ржевски, че ако този не съм го чел някъде, значи съм го измислил. Офицерският клуб запой, хусарите питат поручик Ржевски: Как така се ползвате с успех сред жените. Поручика обяснява, заставам зад тях и казвам, Гответе се, след този танц ще ви го слож@. Нима не получавате за това шамар, питат хусарите. Винаги получавам шамар разбира се, но в повечето случаи, след това им го слагам.
ББ: "Сега трябва да сме готови на сценарий сделка да няма" И "Гответе се за Брекзит без сделка" Дираджии, защото разваляте автентичния говор на Д-ра на педагогическите науки?! Все пак, докато говори, д-р Бойко ни образова :)
а, готова съм си отвсякъде: смених си паундите с левове и стотинки, преместих си кочината от Лондон в едно дунавско селце, децата вече си живеят подредено във Враца, а унучето от Кеймбридж едвам го уредих в Югозападния, но стана. Готови сме, г-н Премиер, само дайте знак и........
Никога не съм и няма да гласувам за Боко. Оваче признавам ,че всичко което казва е доста по-адекватно и смислено от мнението на българите-лъвове -юнаци.
14:02 Yael Selfin, главен икономист в KPMG- има лоши новини за британското правителство - в момента няма достатъчно огнева мощ, за да се справи с Brexit без сделка. По-големият военен бокс от £ 26.6bn няма да стигне достатъчно далеч в случай на Brexit без сделка, тъй като икономиката ще изисква значителен тласък за противодействие на шока.Така , че то ще трябва да разкъса плановете си за заеми и разходи, ако Великобритания се срине без сделка.:) И коя съм аз, че да оспорвам тази оценка на една от биг фор?:)
Паундите наистина ще се наложи да ги сменяте с левове, но... вие си знаете- нали внучето ви е в оксбридж, макар че не работи за някоя от биг фор фирмите:)
"Това коментира премиерът Бойко Борисов на фейсбук страницата си" Ало, новинарите, я проверете довереният ви простак да не си е избърсал гъза с въпросната Му страница!!!
Така и не разбрах какво чак толкова ще стане, ако излязат без бркзит. Така или иначе са си тръгнали , какво значение има. Или, както пее Висоцки: "Она ( в случая Англия) ушла спокойно, по английски и ДВА РУБЛЯ ДОЛЖНО БИ НА ТАКСИ. Да не би пък за тези " две рубли" за таксито да се джафкат толкова време - Англия си ги иска , за д си тръгне ли?