Борислав Сарафов подаде оставка
И.ф. главен прокурор е депозирал волята си в Прокурорската колегия на ВСС
Обратно в новинатаКоментари - Борислав Сарафов подаде оставка | Днес.dir.bg
Коментари
Оспамил съм прокуратурата със сигнали за едни безмозъчни престъпници, дето за звукови записи имам как се реди кой кого убил и самопризнания за убийства, лежане в затвор, кого вкарали, присъди, наркотици и така нататък. Не може да ги накараш да работят по никакъв начин. Едва ли не труп да хвърлиш на бюрото на главният прокурор, ще ти каже че това не е негова работа и да го разкараш. Ако някой от там се заинтересува намираемо по: пр. пр. #17441/2025г 557/26г И друго ново имаше. Някой в прокуратурата трябва да научат, че за престъпленията следват наказания - включително за тях!
Колкото и да е силна една Мафия, колкото и да е завзела като тумор държавата, накрая винаги свършва под град от куршуми или в панделата
И сега с досегашното ВСС ще се избере нов. Няма ново ВСС, следователно ще се избере нещо подобно. Докато не сменят членовете от квотата на НС - ВСС си е старото. А и с нови членове от квотата на ВСС - те са само около 1/4 от цялото ВСС. В смисъл току-така не могат да обърнат мача, без помощта и на другите квоти
Ако Боко и Шишо не влязат в затвора до половин година, значи Радев се е продал.
Ако няма арести, обвинения и съд до половин година на престъпниците от ГЕРБ и ДПС-НН... Ще трябва да събаряме и Радев.
БОЙКО И ПЕЕВСКИ НЕ ЗНАМ ДАЛИ ЩЕ ВЛЯЗАТ В ЗАТВОРА НО 5-6 ДЕПУТАТИ ОТ ГЕРБ - ДПС И 7-8 МИНИСТРИ ЩЕ ВЛЯЗАТ ....... ТЕ АКО ИЗПЕЯТ БАЦЕ И ШИШИ :)? ..... ИМА СИ МАЛКО РЕД И ЗАКОННОСТ:)
При нас съдебната власт е независима но все пак главният прокурор се сменя със смяната на изпълнителната власт.
Плъховете напускат кораба. Сарафов видя, че менторите му вече не са фактор в политиката и сам си тръгна. Дано дойде някой с морал, компетентност и БЕЗ ЗАВИСИМОСТИ! Шиши и Боко какво ще правят сега, кой ще ги пази? При Пепи Еврото, или в Дубай?
Преди да подаде оставка, Сарафов трябваше да заведе дело против Радев и Гълъб за корупционната афера Боташ.
Не е оставка, не се заблуждавайте и четете внимателно. Мръсникът още не се е предал окончателно.
ПИСАХ ПРЕДИ НЯКОЛКО МЕСЕЦА ЧЕ ЛИЧНО ШЕФКАТА НА ЕВРОКОМИСИЯТА ...... ЩЕ ДОЙДЕ СЪС ШМАЙЗЕРА ..... В ПОДКРЕПА НА РУМЕН РАДЕВ И ПБ ....... НО ВСЕКИ МИСЛЕШЕ ЧЕ СЕ БУДАЛКАМ :) ..... ПОЧНА СЕ :)
Тоа подаде оставка ... въпрос....ще бъде ли разследван тоа и двете му дечица "бизнесменчета"
Сега трябва да го последват и слугинажа му във ВСС и прокуратурата. Там има доста протежета
Изглежда като уговорка. Вие правите това, ние се правим, че ви разследваме, докато сте живи и после прекратяваме делото, а вие си харчите открадното от българския народ. Ще видим дали ще има арести, обвинения и съд за Бойко Борисов, Делян Пеевски, Владислав Горанов, Менда Стоянова, Томислав Дончев.
ППто свърши мръсната работа. Направи протестите, изгони Прасето, организира честни избори, с изключение на все пак купения вот. Радев с чисти ръце влиза и дано свърши полезна работа на метеното, а не се из...
Аз само не разбрах сега Пееф, Боко и Сарафа като ги няма по какво ще се плюе? Кой ще е виновен, че няма никаква промяна?
Щеше да напусне Сарафов ,ако Боко и Шиши имаха мнозинство в Парламента. Не вярвам .Победата и то пълна на Радев най после принуди тая провалил се магистрат да си тръгне.Но тя работата сега започва,защото някой трябва да изчисти прокуратурата от всички настанени там сарафчета.
И защо я подаваш точно сега и ЧАК СЕГА, бе боклук! (-Абе, Петьо. (Еврото), ти откога си станал толкова жалостив? Пита ПОЗОРЪТ като главен прокурор Сарафов не друг, а МАФИОТА Петьо Еврото, когото Еврото казва “обе да го пуснел този (Явор Златанов, който бере душа в болница и отказвах да го лекуват докато не ограбят активите на фирмата и златото й), щото ще вземе да пукне”) Тези не са само престъпници, те са откровено негодници, БОКЛУЦИ! Както и назначилите ги, разбира се! Да ви припомням ли още “бисери” на този простак?
Прокурорът на Шиши отстъпва място на Прокурорът на Копринков. Който се надява на борба с корупцията да се събуди.
И сега ПП, какво ще правят?
Още един ПЕЕВСКИ си отива... Колко още остават? ...1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....99.100.101.102.103.104...999.1000.1001.1002.1003...1999.2000.2001.2003
И сега Божков ще бъда изпран. Някой съмнява ли се кой финансира протестите и кампанията на зеления чорап?
Не герберска п од л о г о!!! Сега т и к в а т а и пр а с е т о може да загазят!!! ДАНО !!!
Прокуратурата вече се настройва към новата власт - така беше при Костов, Царя, Станишев, Борисов (макар, че аз съм привърженик на Борисов, го отчитам че беше проблем). Тук е въпросът, радеФ ще позволи ли това да се случи отново или ще направи наистина съдебната реформа, която чакаме има няма 35 години!
Ето ни първият чудесен резултат от избира хората ПГ да управлява! Основен камък на пътят към Нормалността беше пометен! ПГ носят позитиви за България,даже още преди да са поели властта!
Да видим как точно ще се промени живота на всички дето риваха по него. Стадо дебили повтарящи като папагали единствената опорка на сектантите.
Тоя и всички охлюви в съдебната система заедно с грухчо на неговия самолет и в Дубай, щото там щели след войната да правят луксозен затвор.
И ВЪПРЕКИ ВСИЧКО ..... ИЗБОРА НА ГЛАВЕН ПРОКУРОР ТРЯБВА ДА Е ПУБЛИЧЕН - ДА МОГАТ ДА ГЛАСУВАТ ХОРАТА ...... ПРОКУРОРСКАТА КОЛЕГИЯ КЪМ ВСС ДА ОДОБРИ 3 - 4 КАНДИДАТИ ЗА КОИТО НАРОДА ДА ГЛАСУВА НА РЕФЕРЕНДУМ ..... СПОМНЯМ СИ КАТО ДЕТЕ - БАЩА МИ ИМАШЕ ЗА ПРИЯТЕЛ АДВОКАТ ИЛКО ХАДЖИЕВ ОТ ХАСКОВО .. И ТОЙ 3 ПЪТИ СЕ ЯВЯВА НА ИЗБОРИ , ПРОВЕЖДАНИ ЗАЕДНО С ОБЩИНСКИТЕ ИЗБОРИ И 3 ПЪТИ ГО ИЗБИРАХА ЗА СЪДИЯ ...... СЛЕД ТОВА СЕ ОТКАЗА - БЕШЕ МУ ТЕЖКО ИМАШЕ ЗАБОЛЯВАНЕ ... И ПСК СИ СТАНА АДВОКАТ
Мекушав се оказа Боби - клекна пред най-обикновен вербален тормоз, на Гешев трябваше да му намекват с фойерверки.;) Сега да видим кой от заместниците му е с най-гъвкав гръбнак, за да поеме службата до избора на титуляр.
Изчака да види какво ще стане на изборите и щом неговите хора - Буци и Шиши загубиха позорно му запари под д-то и дим да го няма. Сега е редно и наказателно преследване срещу тях да има
Домакинствата да плащат по-скъп вечерен ток, искат представители на Министерство на енергетиката. Има възможност домакинствата да плащат динамични цени на тока, които да зависят от борсовите цени на електроенергията, а домакинствата трябва да управляват потреблението си на база ценовия сигнал, заяви Николай Налбантов, шеф на дирекция в Министерство на енергетиката по време на енергийната конференция Energy of Tomorrow. Ха честито
Сарафов се доказа като голям негодник и престъпник (виж топлите му отношения с мафиота Петьо Еврото и ОПГ-то “8-те джуджета”, много топлите му отношения с Гешев години наред и вричането им във вярност един друг преди да се ПРЕГРУПИРА Сарафов и да де смразят с Гешев дотам, че да се обвиняват открито че са мафиоти и дори Сарафов открито да обяви, че го е страх от Гешев, че ще го убие защото …ТОЙ МНОГО ДОБРЕ ГО ПОЗНАВАЛ?!? (Има си хас, нали години наред заедно обслужваха мафията!!!) Впрочем Сарафов трябва до бъде разследван и за незаконни доходи в особено големи мащаби - той и севейството му (вкл. Майка му, сина му, сестра му) - за десетки милиони (и в недвижими имоти в България и в чужбина - Испания, Дубай,…)
Ех, този пРезидента го избраха и веднага се пребори със задколисието хахаах ще излезе нов термин - чорапена република, не бананова
Надявам се този път "прегрупирането" да е по-неуспешно и накрая да се сложи някакъв ред в съдебната система, че отдавна е срамота.
И сега Петроханци какво ще дъвчат, а даа охраната на Пеевски и Борисов, че е много важно това
На ПП едно по едно им отпадат целите, за които се борят за избиратели. Какво ще правят сега. Няма ББ, няма гл. прокурор, ДП, не знам какво ще ръсят от сутин до вечер.
Ако някой си мисли, че той няма скрито козове в ръкава, жестоко се лъже. Ок, подава оставка После За какво ше го съдите? Как ще го съдите? Трябва нещо конкретно, доказуемо, без кошаревски свидетели. Хайде да видим
Това е началото на диктатурата Радев. Останалото следва да е народа...
Абе как пък не ви пречеше диктатурата на Борисов и Пеюфский, а на Радев още дори не е започнала и вече ви бръкна толкова дълбоко отзад, че ви напипва зъбите?
Всички кретени, които крадоха на корем покрай Сарафов, Лойко и Шиши да си стягат раницата за затвора!