Коя е най-влиятелната бизнес дама?
Списък с най-влиятелните и преуспяващи бизнес дами в света бе публикуван от авторитетното издание в деловите среди, вестник "Файненшъл таймс", предаде ИТАР-ТАСС, цитиран от БТА.
Обратно в новинатаКоментари - Коя е най-влиятелната бизнес дама? | Днес.dir.bg
Коментари
Междувременно, докато ме чакаш да се омазня с манджата, може да се понажужиш сам! И като те гледам, даже и някоя повлекана няма се навие да я съпортваш някога! По здрав от мен!
Не съм завистлив човек и винаги се радвам на успеха на всички, било то жени ,било то мъже.Радвам се на успехите на дамите от класацията, но искренно се съмнявам, че ако са се родили в България и трябваше да развиват бизнеса си в една ирационална среда биха били в тази класация.Максимата , че зад всеки успял мъж стои жена има и обратното действие.Зад тези преуспели бизнес дами сигурно има доста мъже които са ги подкрепяли или най- малкото имат вуйчо владика. Успех и на всички български дами !
Драга Жужи или там каквото си /малко на травестит ми звучиш, да ти кажа под секрет, ама да си остане мегду нас, нали?!/, първо - не съм семеен; второ - яко си се вързала, како-о, ха-ха-ха...; трето, понамирисваш на манджа - я бегай да я разръркаш на панелния балкон, докато не е рухнал, че е загоряла....! Ако се поизкъпеш и пипнеш тук-там, мога и теб да те ... понажужа, че явно си немокаетлийка и не ти обръщат редовно внимание, затова жужиш глупости, като си нямаш тъпкач....Весел полууйкенд! И да не забравиш манджата от яд, ей....
Навярно Джун-шевката на Ейвън е по-заслужила да заеме първото място!В България тази фирма направи невероятен пробив и то точно сред жените!Пепси-ко у нас е слабо проявяваща се и в сянката на Кока-кола и Швепс!Така,че моето мнение е канадката е по-добрата,но явно американската представителка е по-предпочитана от изданието Файненшъл таймс!От нашите мърли,най -просперираща е любимката на комунистите Ирена Кръстева,която беше на прага на нови огромни грабежи с благословията на Орешарски,Станишев ,Калфин и мишока Миков!Парите на тази дама,по-точно частта от тях, за евентуалната сделка ,някой беше изчислил,че на хляб и вода да е била при една голяма месечна заплата като шеф на тотото,ги е спестявала над 25 000 години!Така,че Нуйи и Джун могат само да гледат номера на фланелката на нашата дебелана,по способности!
Това ти е предназначението и стига си се оплаквал! Вие, мъжете, сте само за support на нормалните хора!
Нищо подобно! Най-просперираща е съпругата ми - нищо не прави, защото и нищо не умее, целият им род са мързеливци - та, чака наготово да снеса парички, да й сготвя, дори гащите си не пере и е научила и щерка си да си хвърля бельото по пода...Казват му суфла и повлекана ! Казах ли ви аз, че съм за окайване, завалията?!......
Въъъъъ...мчи то тъз класация нещу не мий много дупаднала...дей Мегиту Куневото?? ми Желевото Руми хиподдрумката дей??? Цветиту....?? ааа не шъй вярна тъз класация...мчи наш Бойку нияй удобрил...
пепси кола, крафт фудс, едни от световните производители на отрови! козметиките на ейвън са боклуци! яка пара е играла за тази класация. Честито!
Или е БИЗНЕС,или е ДАМА.Най-силното качество на дамите е безспорната им прилика с Британската империя.Защото по думите на Уинстън Чълчил БРИТАНСКАТА ИМПЕРИЯ НЯМА ПРИЯТЕЛИ!ТЯ ИМА САМО ИНТЕРЕСИ!
обърнете внимание, повечето бизнес дами са южнокорейки, хахаха, кой им е спонсора се пита в задачката
Прави впечатление,че всички бизнес дами,които са начело в тази класация,са над 50-тте!Значи генерацичта от 1955 до 1960,са преуспяващи,дами от време ОНО!
а кака Айше от разклона защо не е в класацията? Тя също е влиятелна бизнес дама. Влиятелна, защото тя решава коя колежка къде да застане. Бизнес, защото изкарва пари. Дама, защото единствена от колежките си носи гащи.
!!!!!!!... mi kak koia e be bodali foromski-2003,2004,2 fase sam as i samu 2007 ma prikaraha i daduha priza tuka v zaarata na idna pikla 4i bila na Stanisev bliska i ma rastriperaha od iat...tuk f zaarata koi li ni ma znae i fseki mi sa potmazva za da iskarat SPONSORINK ot mene
До гт:Ирена Кръстева не е дама.Тя е Свиня-майка.Това е за друго проучване-Най-изве животински видове ностигнали прилика с човека
ти да не спиш заедно с мен,та знаеш с гащи ли съм без ли съм...-не си спомням да съм ти споделяла нещо относно бельото си.... пък и колежките ми от бранша са много по-възпитани от теб и те сами решават къде да застанат (както ти в случая-НИКЪДЕ-само дето не си ми колежка,но привидно искаш) за паричките те ти,знаем как си ги изкара..... пък моите са си мои