Коментари - Бегълците от затвора в Ловеч излезли през вратата. Надзирател ги гонил, но паднал в шахта | dnes.dir.bg
назад

Бегълците от затвора в Ловеч излезли през вратата. Надзирател ги гонил, но паднал в шахта

Двамата лишени от свобода били осъдени за кражби, единият имал само 2 месеца до края на наказанието си

Обратно в новината
| Редактор : Ясен Люцканов

Коментари - Бегълците от затвора в Ловеч излезли през вратата. Надзирател ги гонил, но паднал в шахта | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

А къде е била чистачката по това време?

Това звучи като тъп виц или по-скоро за българска версия по филмите на Луи дьо Фюнес

Заглавието все едно излязло от епизод на Том и Джери! :)))

Територията е чифтлик…

Територия, сър. На тая птицеферма затвор ли й викате ?

ние се смяхме на англичаните, че по погрешка освободили изнасилвач...

А защо пандизчиите не са паднали в шахтата?

След такова заглавие да се смея ли, да плача ли... Ето къде отиват 50% увеличение. Все едно съм се избърсал с тези пари и съм ги изхвърлил през прозореца.

Чиста пародия! А аз се чудя, защо никой не го е страх от затвора...

Звучи мелодия от Бенни Хил Шоу

Излезнали пред входа...... Подгонил ги, НО ПАДНАЛ В ШАХТА АНАААА

Полицай, политик, хвани единия удари другия. Всичко е недоносени изтърсаци на този, на онзи човек, все наши хора събрани от кол и въже само баклуци.

Я са отивали за цигари я за платена любов. После щели да се върнат. Надзирателя сега им създава проблем трябва да издържат семейството му докато е в болнични. Е този надзирател що не си познава района.

Планът за бягство на тези двамата е на такова високо ниво, че може да се сравнява само с този от първи сезон на Бягство от затвора. А и е реалност, а не не художествена измислица.

+

Нямат ли си чистачка в затвора да ги гони с метлата!

Там чистачка нямаха ли? И дано не се сетят да си пуснат бради и сложат шапки, че така ставали неоткриваеми за родната милиция!

Тия на нищо не са ги превъзпитали. Трябвало е да се върнат и да окажат първа помощ на надзирателя. Да му вземат телефона и ли радиостанцията да се обадят на 112. Пък и те нали да не им се нарушават правата са имали телефони. Тия никакъв морал нямат като са на лек режим.

Реалността в България е катастрофална . Просто нямам думи , да се смееш ли да плачеш ли . То каквото в затвора извън него е същото навсякъде . Помия до шия .

Като гледам какво пише в статията вие какво искате да бягат по светло и равно място ли. Естествено, че ще бягат където има заложени капани.

А бе този затвор чистачки нама ли?

А някой вече го е задал този въпрос преди мен. Явно е актуален.

Бени Хил можеше скеч да направи ...

Шило

Прееб.ха уволнението!

Фирмата за почистване трябва да си понесе последствията.

Поправете си статията. Колегата беше на смяна, подгони ги, но пропадна в шахта и СЕ изпусна, което логично води до това да ги изпусне.

Шахтите по принцип имат капаци, надзрателите и те ли берат метал? Как може посред бял ден да паднеш в шахта? Ако е тъмно катоп в рог - разбирам. Обаче посред бял ден??? И що за полицай е такъв, който опсред бял ден успява да падне в шахта?

Абе, направо сме “готови” за Еврозоната, клубът на богатите и законите ни са закони, и икономиката ни е силна (сива икономика няма хаха), и инфраструктурата ни е перфектна, и инфлацията е под 3% и бюджетният дефицит е под 8%, направо сме цъфнали и вързали, не знам защо се оплакваш, всичко е наред и е просто перфектно в българската реалност, т. нар. “Мила родна картинка”…

Тая шахта,шахта, шахта, шахта,ташах,ташах, ташах, ташах...........

80% процента от ченгелите в България са тулупи с огромни шкембета, които само се чудят как да се скатаят. Мечтата им е да се пенсионират, а докато работят - да заловят 2 тийнейджъри с 0.3 грама мърехолана в тях и да ги водят в участъка, колкото да им мине работния ден.

Имам някакъв спомен, че и за една друга подобна случка пазача пак каза, че е паднал в шахта. Пак свързано с бягство от затвор, но не беше в Ловеч. Да не им е някакво стандартно обяснение - не ги гонят, даже сигурно и не разбират веднага че ги няма, ама за да не им трият сол на главата излизат с тази глупост за шахтите. И как пък един път не се случи беглеца да падне в нея, а не пазача.

шоушенк редемпшън, Ред бяга заедно с Анди, а отзад ги гони коменданта на затвора. Абе, закривайте я тая държава или да удра тука един посейдон, буревестник и три томахоука (според предпочитанията на аудиторията)

е като място за трудоустрояване на негодни за друго връзкари. Тези нали покриват физически нормативи ежегодно? Явно същите, които са ги уредили, им уреждат и да се водят физически пригодни. За един от трима имам някакви надежди, че би могъл да направи някакви набирания, над 20-30 лицеви опори и толкова коремни преси. Вече за тичането по-скоро един от четири, пет би могъл нещо адекватно да покаже. Паднал в шахтата. Той за първи път е там, тежи 200 кила, шахтата няма капак? ГДИН явно са като пожарната, КАТ и ДАЙ повече - само калинки със сериозни връзки му имат шанс.

Том и Джери

Пак добре, че не е в септична яма.

хахахаххахах

Нищо нека Боко дигне заплатата на пазвантина , другия път да го неабат. Мама ви гнусна комунисти

Ясна е работата, при тези минимални заплати на персонала, надзирателят нищо чудно да е взел 20 лв., за да падне съвсем случайно в шахтата.

" Надзирател ги гонил, но паднал в шахта", щеше да е смешно , ако не беше тъжно...

Хахаахахахахахахахах. Бе тия пазачи с сопи лш пазят пандизчиите? На тая сган в МВР 10 пъти да им вдигнат платката, все същите - с два леви крака, ще са.

Бате кажи че твоя колега е паднал и следващия път като Боко ви дигне заплатите ще забелиш и гъзето да ти го турнат, а?

Хахахаха, нема просто такава смешна територия

Абе истината е друга.Охранителят е паднал в септична яма,ама за де не се изложи съвсем са писали ,че е паднал в шахта.

"Двамата 21-годишни са излезли през входа. "Един от надзирателите ги е засякъл, когато са тръгнали да бягат и ги е подгонил, но е пропаднал в шахта и не можал да ги стигне", разказа инспектор Михайлов. Причината - гонитбата била през двора на бившия домостроителен комбинат и "там е строителство и е тъмно"."- звучи като сценарий от периода на нямото кино- Лаурел и Харди, Чарли Чаплин, нещо такова:))

С тая ниска заплата, охранителят не е могъл да ги стигне. Трябва поне с 50% да му вдигната заплатата, че да бяга по-бързо.

Абе това е виц ли? Гонил ги и падна в шахта...

Взеха хляба на Не!Новините

Чукча, май коментираш без да си чел, нали? "....като веднага след подаването на сигнала в 18 ч вчера ..."- едва ли сигнала е подаден 3-4 чса по-късно. След смяната на времето 18 часа, не е "посред бял ден". Не го играя адвокат на охраната,но да четем преди да коментираме.

Ако не беше толкова тъжно, щеше да е смешно ….

Еееее то като холивудски филм бравос бравос на режисьора!!@