Барак Обама на банкнотата от 1 долар?
Британско-американско дизайнерско студио предлага ликът на Барак Обама да грее върху банкнота от 1 долар.
Обратно в новинатаКоментари - Барак Обама на банкнотата от 1 долар? | Днес.dir.bg
Коментари
Понеже Обама повече е направил за САЩ от Дж. Вашингтон... популизмът ще е безкраен, тъй като необразованото и простовато население никога няма да се изчерпа. Браво, Америка!
Поредната "брилянтна" Пи Ар акция : вместо доларите да почнат да се печатат от САЩ, вместо да ги вземат срещу лихва от частното банково сдружение Федерален резерв, те побъркват гоите с дизайнерски решения :)
Лелееее колко си оригинален. Това в някой онлайн наръчник за смешки ли го чете? Браво, браво... смешник...
Ами да си го напечатат. Той и без тва ще им е последният. Всяка империя се разпада рано или късно. А и така като гледам много щати имат мерака да се отделят самостоятелно.
някъде беше казано - не си създавайте идоли......... да правят каквото искат - може и майкъл джаксън да сложат там какво ни пука на нас не мога да разбера
Да, Иванчо е прав. Все ние сме най-умните затова сме на тоя хал. Американците все тъпи били...де да бахме тъпи като тях.
Защо не? На по-големите банкноти може да стои лика на Мадоф или на Бърнанке, което е все едно.