САЩ прекратяват войната в Ирак до месеци
Американският президент Барак Обама изрази увереност за успеха в Афганистан въпреки тежката обстановка там и заяви, че войските на САЩ в Ирак ще се приберат у дома до август, предадоха световните агенции.
Обратно в новинатаКоментари - САЩ прекратяват войната в Ирак до месеци | Днес.dir.bg
Коментари
...Американските президенти не са тайни агенти за разлика от нашите ....Точно така,прав си! Нашите трябва да слагат по един смокинов лист отпред и срамежливо да се крият,че са американски агенти,докато на американските им колеги не се налага да го правят,защото не са чужди агенти,а са агенти на собствените си структури,като ...познай от три пъти без да налучкваш като кого? Обезателно ще познаеш,защото алтернативите са точно три - финансовата /Уолстийт/,оръжейнат /ВПК/ или енергийната /петрол и газ/ мафия!
като излезете от Ирак към Иран ли ще тръгнете? Вие мирно не можете да стоите, все някъде ще направите размирици. А войските в Афганистан , кога ще ги изтеглите - там е загубена кауза, да ви се чуди човек на ъкъла, грабеж и плячка от всичките ви 58 войни до сега, които сте водили и нито една успешна. И все за мир говорите.... чудно нещо са американските управляващи ....
Време беше да си ходят! 3,14, интересно за Сомалия:) Дано няма друга страна, ама не мисля, че ще искат да влязат на Венецуела, това ще е 3-та световна война. Или те точно това искат? Интересно, интересно...
Започва прегрупиране на силите> САЩ взеха каквото можаха и тъй като жертвите вече стават повече от приходите се предприема уж изтегляне с чест, за да не стане както във Виетнам. Все пак преждепишещите са прави - какво ще се прави с този огромен военен бюджет?? Коя е следващата жертва?
Задължително ще има други войни, военния бюджет на САЩ за 2010 е 1 ТРИЛИОН!!!! Печатницата вече е напечатала хартията, сега предтои да се усвои.
Споменатата реч За състоянието на съюза не е реч, както пише тук, а писмен ежегодишен доклад на Президента пред народа си. Речта е сбито изложение на този доклад в устен публичен вид. Американските президенти не са тайни агенти за разлика от нашите и са задължени да се отчитат писмено и устно пред народа си - всяка година.
Хайде да се обзалагаме. Аз мисля, че няма да направят следващата война в Иран, защото там ще ядат дървото. Аз залагам, че следващото демократизиране ще бъде на Сомалия. Там хем няма да има военни рискове, хем има открити залежи на петрол, съизмерими с тези на Саудитска Арабия. След това най-вероятно ми изглежда нападението на Венецуела, в съседна Колумбия вече има сериозни приготовления за извършване на тази агресия. Куба я слагам на трето място, но тя винаги е била в челните места на списъка.
Отдавна се знае, че зад Демократичната партия в САЩ стои американската наркомафия, а зад републиканската - петролната мафия. Демократите удариха Балканите за да направят база за захранване на Европа с хероин, републиканците удрят където има петрол.
Защо ли може би петрола привършва сега кой ще е наред Иран ли че там пак оправдание имат тъпите хамериканци!
Това е точно копие на героичното изтегляне на войските на СССР от същата тази страна и това на техните (на САЩ) от Виетнам.Вени,види,
а следващтата война къде мислите да я правите....освен войни и кражби,за друго не можете да мислите....
Войната в Ирак я завършваме защото започваме война в Йемен или някъде другаде. Гответе се,български войници!
...Американските президенти не са тайни агенти за разлика от нашите ....Точно така,прав си! Нашите трябва да слагат по един смокинов лист отпред и срамежливо да се крият,че са американски агенти,докато на американските им колеги не се налага да го правят,защото не са чужди агенти,а са агенти на собствените си структури,като ...познай от три пъти без да налучкваш като кого? Обезателно ще познаеш,защото алтернативите са точно три - финансовата /Уолстийт/,оръжейнат /ВПК/ или енергийната /петрол и газ/ мафия!
като излезете от Ирак към Иран ли ще тръгнете? Вие мирно не можете да стоите, все някъде ще направите размирици. А войските в Афганистан , кога ще ги изтеглите - там е загубена кауза, да ви се чуди човек на ъкъла, грабеж и плячка от всичките ви 58 войни до сега, които сте водили и нито една успешна. И все за мир говорите.... чудно нещо са американските управляващи ....
Време беше да си ходят! 3,14, интересно за Сомалия:) Дано няма друга страна, ама не мисля, че ще искат да влязат на Венецуела, това ще е 3-та световна война. Или те точно това искат? Интересно, интересно...
Започва прегрупиране на силите> САЩ взеха каквото можаха и тъй като жертвите вече стават повече от приходите се предприема уж изтегляне с чест, за да не стане както във Виетнам. Все пак преждепишещите са прави - какво ще се прави с този огромен военен бюджет?? Коя е следващата жертва?
Задължително ще има други войни, военния бюджет на САЩ за 2010 е 1 ТРИЛИОН!!!! Печатницата вече е напечатала хартията, сега предтои да се усвои.
Споменатата реч За състоянието на съюза не е реч, както пише тук, а писмен ежегодишен доклад на Президента пред народа си. Речта е сбито изложение на този доклад в устен публичен вид. Американските президенти не са тайни агенти за разлика от нашите и са задължени да се отчитат писмено и устно пред народа си - всяка година.
Хайде да се обзалагаме. Аз мисля, че няма да направят следващата война в Иран, защото там ще ядат дървото. Аз залагам, че следващото демократизиране ще бъде на Сомалия. Там хем няма да има военни рискове, хем има открити залежи на петрол, съизмерими с тези на Саудитска Арабия. След това най-вероятно ми изглежда нападението на Венецуела, в съседна Колумбия вече има сериозни приготовления за извършване на тази агресия. Куба я слагам на трето място, но тя винаги е била в челните места на списъка.
Отдавна се знае, че зад Демократичната партия в САЩ стои американската наркомафия, а зад републиканската - петролната мафия. Демократите удариха Балканите за да направят база за захранване на Европа с хероин, републиканците удрят където има петрол.
Защо ли може би петрола привършва сега кой ще е наред Иран ли че там пак оправдание имат тъпите хамериканци!
Това е точно копие на героичното изтегляне на войските на СССР от същата тази страна и това на техните (на САЩ) от Виетнам.Вени,види,
а следващтата война къде мислите да я правите....освен войни и кражби,за друго не можете да мислите....
Войната в Ирак я завършваме защото започваме война в Йемен или някъде другаде. Гответе се,български войници!