назад
Обама раздаде ”президентски” бонбони за Хелоуин
Няма лъжа: две хиляди деца снощи потропаха на вратата на Белия дом, искайки "Почерпка или пакост!", съобщи Асошиейтед прес, на която се позова БТА.
Обратно в новинатаКоментари - Обама раздаде ”президентски” бонбони за Хелоуин | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Обама Бен Луден трови и зомбира хората със специално създадени и обработени чрез сатанински ритуал бонбони...... Ако си нямате работа, яжте му бонбоните, утре ще вярвате на всички простотии, които управляващите ви поднасят !!!!!!!!
Обама Бен Луден трови и зомбира хората със специално създадени и обработени чрез сатанински ритуал бонбони...... Ако си нямате работа, яжте му бонбоните, утре ще вярвате на всички простотии, които управляващите ви поднасят !!!!!!!!