МВР започва акция за предпазни колани и детски столчета в колите
Пътна полиция започва проверка за използването на предпазни колани и детски столчета в автомобилите, съобщават от пресцентъра на МВР.
Обратно в новинатаКоментари - МВР започва акция за предпазни колани и детски столчета в колите | Днес.dir.bg
Коментари
Какво каране на кола с тази цена на бензина? Нашата е на "трупчета" отдааавна. А вие дето не слизате от колите си му мислете! А все се плаче, че има ниски заплати и няма пари, а за бонусите, които почти всички взимат си мълчат.
Вчера тинейжърка изгоря-жива,днес 22 годишна жена загива/с слижени колани от които не са могли да се освободят/.Но хранилката влиза в действие,ГЛОБИТЕ,ГЛОБИТЕ-са важни.Да има за какво да се глобява.
да коланите требва да се използват , но защо да се поставят в населено место , кадето скороста е 50 км. отивам на пазар и да си постава колана, невиждам смисала . за изван населено место да , да се слагат. по този вапрос требва да се помисли .
МВР-то първо да си каже за Мирослава, както каза Найденов да не изместват вниманието с яйца и подобни
Постоянен тормоз, ако не са балкони, ще са колани, ако не е едно, друго! Да не мислим за подкупни и алчни управляващи, чиновници, полицаи за замръзени заплати и пенсии, златни яйца и пр.