Почина Андрей Баташов
Тази сутрин, в 9.45 часа, във Военномедицинска академия почина актьорът Андрей Баташов.
Обратно в новинатаКоментари - Почина Андрей Баташов | Днес.dir.bg
Коментари
Жалко! Светла му памет! Много е тъжно да си отиде от живота толкова рано, талантлив и кадърен човек!!! Много жалко! Бог да го прости!
Бог не изцерява и не прощава на масони!
Светла памет на Андрей.Загубихме голям актьор.Дано Господ даде сили на близките му и най вече на майка му - по лошо от това да загубиш детето си няма.Нека Бог е с него в пътя му отвъд
На всеки му идва реда, рано или късно.... Ама чак пък толкова рано не очаквахме...Бог да го прости!
Светла му памет! Живя достойно, раздаваше се докрай. С един жест можеше да ни накара да се засмеем до болка или да заплачем с душите си. Излъчваше свобода, светлина и сила. Боли ме заради това, че един толкова щедро надарен от Бог човек си отиде толкова рано.
Бог да го прости. Явно си е свършил работата на земята и е решил да си отиде. За нас обаче е тъжен начина, по който го направи :( Почивай в мир, Андрей :((
Светла му памет .Нека преклоним глава пред смъртта, не е нужно да се говори какво може и какво ще стане . Така е решил Бог , да ни лиши от една личност , един талант с които България , Българската култура , театралната гилдия в България понесоха огромна загуба . Казват времето лекува , не , само които не е загубил човек до себе си го мисли , но нека близките му да го помнят с наи добрите моменти на близост с него , нека живеят със спомените за него , тои ще е с Вас , до Вас .Смелост за бъдеще.Приемете моите съболезнования.
Светла му памет!Бог да го прости! Нека спи спокойно вечният си сън!Съболезнования за семейството!
Дълбок поклон пред вечната му памет !!! Тъжен, много тъжен ден за българската култура, а и за целият ни народ !
Отново за кой ли път сърцата ни не издържат и загиваме млади без време най-талантливите! Не мога да спра да ридая откакто научих за несправедливата скръбна вест! Как ми се иска как желая да можех да дам аз живота си да се разделя за да може да живее ТОЙ още!
Ти сигурно си някоя неуспяла атриса, която търси публика в нета? На няколко места си писала едно и също. Явно е като някаква роля за теб, щото докато си ридаеш, успешно действаш с командите копи и пейст. Жалко за човека наистина, ама ти яко се излагаш.
Поклон пред паметта му!!! За мен Андрей Баташов беше втория Стефан Данаилов - красив,обаятелен, талантлив.... Съболезнования на близките :((((
Поклон пред талантливия актьор, интелигентния човек и обаятелен мъж....Господ прибира най-напред съвършенните...
Скърбя ужасно за Баташов. Може би алкохолът е бил неговата съдба, която го е издигнала и запокитила в бездната.
Един ден преди Андреев ден ангелът хранител го е напуснал. Мир на праха му на най- красивият български актьор!
Почивай в мир. Алкохола е едно удоволствие, което струва скъпо. Никой не може да се изплъзне от ноктите му. Той е бавно и сигурно средство за ужасен край.
Охххх, направо ми стана лошо от тази новина! Почивай в мир, Андрей!
Много жалко и много тъжно!!!Мир на праха му!Голяма мъка за близките му,за майка му и за всички,които се прекланяха на таланта му.Нека Бог им даде сили да превъзмогнат голямата загуба...
СВЕТЛА МУ ПАМЯТ!!!!!!!!! Бог да прости!!!!!!! Прощавай Андрей, да се намери покой за душата ти!!!!!
Много, много тъжно!!! Бог да го прости!... Абе защо големите си отиват така, а чалгата във всичките й форми си живее???
Щото сме доста по-яки братле, аре бегай сега да оплакваш!!!
Не си мисли,че ти си богопомазан. И на теб един ден може да ти се случи същото, на човек ,който много обичаш. Тогава ще плачеш сам , защото злите никой не ги обича.
По- скоро, защото сте като хлебарките. Благородните животни умират, а вие и ядрена война ще преживеете.
Поклон пред паметта му.Един от най-добрите съвременни български актьори.За жалост добрите господ бързо си ги прибира а изродите никой не ги иска.Почивай в мир.
по4иваи в мир и спокоиствие андреи жалко 4е си отиде такъв млад артист утре е андреевден ще запалим една свещи4ка затеб съболезнования на маика му и дано има сили
Бог да го прости! Колко жалко е да прочетеш "новина" за починал млад български талант и човек.
Бог да даде покой и светлина на душата му, а на майка му - сила. Жалко за младия и талантлв човек.
П О К Л О Н ПРЕД ПАМЕТТА НА ТОЗИ В Е Л И К 4ОВЕК!!! ИЗКЛЮ4ИТЕЛНА ЛИ4НОСТ!!!! СЬБОЛЕЗНОВАНИЯ НА БЛИЗКИТЕ!
Прекрасен актьор!Голяма загуба за българския театър и за всички нас - неговите почитатели!Поклон пред паметта му!!!
Преди малко по Канал едно дадоха част от последното интервю на Андрей. Не изглеждаше добре. Уморен, с нездрав цвят. Понякога насила, понякога и със скандали трябва хората да се лекуват, близките му са могли да го накарат. Можеше да си пусне кръвна картина и да се видят нещата, че не са наред, че някъде нещто има. Но е имало време да се реагира. сега беше късно, многокъсно. Андрей никога не е тревожил никого, Андрей просто и да не искаше Винаги за съжаление се съобразяваше с близки, с приятели, с тези, които му завиждаха. И дори силен човек като него не издържа на емоциите да живей за другите. Мир на духа ти Андрей.