Коментари - Напрегнато затишие в Кандахар | dnes.dir.bg
назад

Напрегнато затишие в Кандахар

Ние имаме едно от най-сигурните решения за българския контингент в Афганистан и въпреки всичко, както се вижда и от този случай, рисковете за българските военнослужещи остават.

Обратно в новината

Коментари - Напрегнато затишие в Кандахар | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

тихо, тихо, тихо........ДУУУУУМ- ! Ей, пичове,дигайте гълъбите,кому чепа търсите там...

Абе майно,срещу кого ще воюва твоята армия?

ПРОСТ НАРОД - СЛАБА ДЪРЖАВА

Tup pederast za6to misli6 4e xodiat spored teb-kato sme nai-bednata durjava v Evropa!!!I ne si misli 4e s edna misia si opraviat celia jivot!Al4ni pe4albari sa ni politicite ,no da kaje6 tova za 20godi6ni mom4eta mai naistina si pederast!!

....................

Какво търсят на мама си в гъза в Афганистан??? С народни пари от голия народ!

Nqkolko paza4i na rekoltata ot opium po-malko.

ТИЯ ЛАЙНАРИ КАКВО ОЧАКВАТ ДА ИМ СЕ СЛУЧИ СЛЕД КАТО СА ОТИШЛИ ТАМ ДА УБИВАТ МЪЖЕ, ЖЕНИ И ДЕЦА!?