назад
Москва не губи надежда за АЕЦ ”Белене”
Руските чиновници не губят надежда да се договорят с България за строителството на АЕЦ "Белене" и петролопровода Бургас-Александруполис, пише водещият руски бизнес всекидневник "Ведомости".
Обратно в новинатаКоментари - Москва не губи надежда за АЕЦ ”Белене” | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
еееххх разкрит съм имам сексуални проблеми и ги решавам със рускини.много обичам представителките на Съветската страна , много са дашни и ги Уважавам с кеф.