Коментари - Москва не губи надежда за АЕЦ ”Белене” | dnes.dir.bg
назад

Москва не губи надежда за АЕЦ ”Белене”

Руските чиновници не губят надежда да се договорят с България за строителството на АЕЦ "Белене" и петролопровода Бургас-Александруполис, пише водещият руски бизнес всекидневник "Ведомости".

Обратно в новината

Коментари - Москва не губи надежда за АЕЦ ”Белене” | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

еееххх разкрит съм имам сексуални проблеми и ги решавам със рускини.много обичам представителките на Съветската страна , много са дашни и ги Уважавам с кеф.

Глупост е да слушаш крадливия мангал, и да не мислиш с главата си. Ама той си е гушнал подкупа за да говори против Белене, а ти и твоите деца ще плащате за неговата алчност.