Коментари - 7 младежи пострадаха при катастрофа в Русенско | dnes.dir.bg
назад

7 младежи пострадаха при катастрофа в Русенско

Те са откарани с линейки в болница, петима от тях са ранени тежко, а двама са с по-леки наранявания

Обратно в новината
| Редактор : Аделина Томова

Коментари - 7 младежи пострадаха при катастрофа в Русенско | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

потомствени благородници? Или орки, от племето чернокраки.

в смисъл - от тези новодетните ли? Дето вече чакат внуци?

Какво има да изясняват причини?!! В средата на нищото се блъснали челно, което означава ,че са карали като идиоти с огромна скорост.

нищо не вършат от КАТ, те са убийците, в тези жеги явно адреналинът на младите, а и не само им идва в повече и масово летните шофьори карат бясно и безрасъдно. В София почти на всеки булевард след 11:00 ч. се правят гонки, бучат ремуси и бъдят цели квартали, а полиция няма, тя може да бие само беззащитни студенти, но срещу агитки и татуирани фитнеджии е безпомощна. В България се живее трудно и ще става още по-трудно, такива си ги избирате да ви управляват - мутри и диктатори, затова ще ви газят!

Камери навсякъде и да се следи за скорост, увеличаване на глобите и лека полека ще се оправим. За тази малка страна такава смъртност да има на пътя, това не е нормално!

От началото на месеца са станали 483 катастрофи, със 37 загинали и 583-ма ранени. Прилича на сводка от войната в Украйна.

А, стига бе. Това рядко се случва....Ганьо тъпият глиган, шофира много внимателно...И квичи, че щели да пълнят хазната с новите глоби

В едната кола са били Шведи в другата норвежци.

Ганьо ли говориш? Кой ги докара тука?

Цензурата поумняла- написва ти да пишеш на български, без да има чужд език в коментара, и коментарът ти е отрязан.

Да се трепат... Акъл нямат за пет пари... Само от катастрофи България ще намалее с още 500 000... както е тръгнало... Нито камери, нито полиция може да ги спре тези разглезени селяндури. Когато имаше казарма, имаше дисциплина, но нали сме в една никаква демокрация, чудо на чудесата... Пълен провал отвсякъде...

Браво. И ако може по често.

Отново мангасарян!? Незабавно да се изземат книжките на неграмотните!

На въпросното кръстовище от много години трябва да се направи кръгово, като темата е повдигана къде ли не, резултат никакъв. За АПИ Северна България не е приоритет.

Трима души са загинали в България през денонощието, а в Киев, след "вероломното" руско нападение, е загинал, един човек!

Бива. Следващия път повече.