Коментари - 24-годишна жена издъхна след купон с приятели в Благоевград | dnes.dir.bg
назад

24-годишна жена издъхна след купон с приятели в Благоевград

По неофициална информация младата жена е пушила вейп или наргиле

Обратно в новината
| Редактор : Надежда Христова

Коментари - 24-годишна жена издъхна след купон с приятели в Благоевград | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

И 5 наргилета изпушиш ако не си на някаква твърда субстанция няма се гътнеш...

Това е бил купонът на живота ѝ.

Да не беше пушила. Сама си е виновна.

"Разследването е за причинена смърт по непредпазливост." Ъъъъъ и умрялата ще бъде осъдена на 5 години условно защото си е причинила сама "смърт по непредпазливост."

По неофициална информация жената е пушила вейп или наргиле - и какво от това? От вейп или наргиле можеш да умреш колкото можеш да умреш и от шкембе чорба. Всеки плямпа нещо без грам да разбира, чул не дочул.

редактори на тези новини продължават да пишат малоумщини. Все едно да напишеш - "по непотвърдена информация човек е пил от шише". Нали разбирате, че не шишето е важно а съдържанието. Същото и с вейповете, няма значение, че е пушила вейп, а какво си е сложила вътре. Аман от жалки опити за манипулация против вейповете.

Ще има купон и при бай Ставри.

един път се живе. гас на макс

Мммххх Съмнявам се

Смучете наргилета, майка ви деееба! Тровете се съзнателно! Отиенталски келемета.

Заглавието намеква, че вайпа и наргилето са причина. По надолу не е ясно. А генерално какво е консумирала покрай пушенето не се споменава. ВИЕ ЛУДИ ЛИ СТЕ БЕ? ИЛИ ТОЛКОВА СТЕ МАЛОУМНИ, ЧЕ ВЕЧЕ СЕ ЧУДИМЕ ДАЛИ НЕ СТЕ ЗА ДОКТОР.

По неофициална информация Моника за да прибира повече пари е назначила студенти хамали и мол птички да и дрискат в медията.

На дъщерите ми от малки им повтарям: никога не ходете на купон в Благоевград! Опасно е

Вейп, наргиле, фентанил … но не е потвърдено. Как да го потвърдят чадърите?

го казва пушачът на вейп, за да защити и оправдае собствената си болестна зависимост! Или не го осъзнава, едва ли.

Каква е тази атака срещу вейпа. Като не сте сигурни, не го твърдете. Възможно да е вегетарианка, да не пие и пуши. Въпрос: кой е по -опасен - цигари или вейп.

Забранете вековете! И купоните! Забранете жените!

Вейповете

всеки ден се живее. един път се мре.

Задушевна компания.

за пушачите никаква милост защото и нас ни тровят умишрено с техните цигари