назад
Гневни варненци нападнаха E.ON
Десетки гневни варненци нахлуха в сградата на електроразпределителното дружество на E.ON - Варна. При щурма счуха стъклото на входната врата, предаде БТА. В протеста участваха над 150 души.
Обратно в новинатаКоментари - Гневни варненци нападнаха E.ON | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018