Коментари - Германска фирма иска теснолинейката на концесия | dnes.dir.bg
назад

Германска фирма иска теснолинейката на концесия

Германски бизнесмен е проявил интерес да вземе на концесия жп линията Септември­- Добринище, по която се движи единствената в страната теснолинейка, съобщава в. "Марица".

Обратно в новината

Коментари - Германска фирма иска теснолинейката на концесия | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари