назад
Германска фирма иска теснолинейката на концесия
Германски бизнесмен е проявил интерес да вземе на концесия жп линията Септември- Добринище, по която се движи единствената в страната теснолинейка, съобщава в. "Марица".
Обратно в новинатаКоментари - Германска фирма иска теснолинейката на концесия | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018