назад
Фирми ”спестили” 8,7 млн. лв. от неплатени заплати
Фирми са “спестили” 8 700 000 лева от неизплатени възнаграждения на работници, съобщи вчера шефът на Инспекцията по труда в Пловдив Атанас Чернаев.
Обратно в новинатаКоментари - Фирми ”спестили” 8,7 млн. лв. от неплатени заплати | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018