назад
Спасиха 8-годишно дете в болница ”Св. Георги”
Полумъртво дете на 8 години със смлян бял дроб бе върнато към живота. Негови спасители са специалистите от детска хирургия към УМБАЛ “Свети Георги”.
Обратно в новинатаКоментари - Спасиха 8-годишно дете в болница ”Св. Георги” | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018