назад
Батаклиев плаща 50 000 лв. на община Пловдив
Приватизаторът на „Градски транспорт“- Пловдив и общински съветник от БСП Ангел Батаклиев дължи неустойка на Агенцията по приватизация заради вдигането на капитала на дружеството, с което стопи дела на общината от 33% до 2.85 на сто, без да я компенсира с акции.
Обратно в новинатаКоментари - Батаклиев плаща 50 000 лв. на община Пловдив | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018