Коментари - Батаклиев плаща 50 000 лв. на община Пловдив | dnes.dir.bg
назад

Батаклиев плаща 50 000 лв. на община Пловдив

Приватизаторът на „Градски транспорт“- Пловдив и общински съветник от БСП Ангел Батаклиев дължи неустойка на Агенцията по приватизация заради вдигането на капитала на дружеството, с което стопи дела на общината от 33% до 2.85 на сто, без да я компенсира с акции.

Обратно в новината

Коментари - Батаклиев плаща 50 000 лв. на община Пловдив | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари