назад
30 фермери от Пловдивско с щети заради Е.коли
30 земеделски производители от Пловдивска област са подали заявки за компенсации за щетите от кризата с Ешерихия коли.
Обратно в новинатаКоментари - 30 фермери от Пловдивско с щети заради Е.коли | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018