назад
Взимат къщи на немaрливи собственици в Стария град
До края на септември собствениците на рушащи се къщи в Стария град се задължават да ремонтират сградите, съгласно заповед на кмета Славчо Атанасов, издадена тези дни.
Обратно в новинатаКоментари - Взимат къщи на немaрливи собственици в Стария град | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018