назад
Монтират нови спирки в Пловдив
След 6-годишно чакане ще бъде монтиран първият заслон от концесията за 314-те спирки на градския транспорт в Пловдив. Това ще стане в 12.00 часа на кръстовището на бул. „България" и ул. „Победа".
Обратно в новинатаКоментари - Монтират нови спирки в Пловдив | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018