назад
137 000 лева повече похарчени за бул. ”Руски”
Над 137 хил.лева е прибрала фирма „Инжстрой" от ремонта на бул,"Руски", съобщи зам.-кметът по общинска собственост Александър Долев. Това е установено при проверка Агенцията по „Държавна финансова инспекция"(АДФИ), уточни Долев.
Обратно в новинатаКоментари - 137 000 лева повече похарчени за бул. ”Руски” | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018