Коментари - Татяна Дончева: МВР е ”Юруш на маслините” | dnes.dir.bg
назад

Татяна Дончева: МВР е ”Юруш на маслините”

Лидерката на Гражданско движение „21” и бивша депутатка от БСП Татяна Дончева определи поведението на МВР като "Юруш на маслините"

Обратно в новината

Коментари - Татяна Дончева: МВР е ”Юруш на маслините” | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Госпожа Дончева смята с това изказване, че МВР е чуждо на България и интересите на хората, на които им е писнало от проститутски номера. Направиха България цел за всякакви перверзни уроди, каквито се събират днес само на Бузлуджа. Питайте проститутките колко от тях доброволно са пристъпили в лоното на най-старата "професия" - депутатка.

Не е само юруш по маслините,а е и юруш на неграмотните.

Много бедни бяха комунистическите години. Режим на тока, чакане с години за прокарване на телефон, или за покупка на скапан руски автомобил, недомислени панелни блокове, цивилните давахме наряди като отрядници в квартала, защото милицията не можеше да се справи с битовата престъпност, и всичко това гарнирано с грандиозни опашки поради дефицита на всичко. Тогава въпрос, като "от къде купихте краставиците" беше нещо нормално, а хората се нареждаха на опашка дори без да знаят какво точно "са докарали"... Мизерия!

Най-става славната ни милиция и нейния вожд ЦъЦъ и неговия бог БоБо!

не само , че е чуждо, но и работи само за рейтинга на началниците си и за собствения си джоб! Народонаселението не му е приоритет, защото не падат пари от там!

Госпожица Дончева ще си остане завинаги с прякора ТАТЯНКО-1, който заслужи с предложения от нея закон облагодетелствал известния сводник Ванко1. Много е навътре с тази материя, другарката.

стига си сипал капиталистически измишльотини - по-страхотно време никога няма да имаме!!! По онова време със заплатата си можехме да си платим всички сметки за дома, да ходим на всички културни мероприятия, които пожелаем, да си купим ИСТИНСКА храна, дрехи и обувки. А сега - навсякъде бетон, мръсотия, МОЛове и отватителни мутри, като влезеш в магазина - ще се загубиш вътре - и търсиш, търсиш - едно екологично нещо не можеш да намериш. Излизаш си гол и бос и най-важното - умиращ от глад. Най-малко три заплати са ти необходими, за да си изплатиш сметките на тези рекетьори Топлофикация, Енерго, Софийска вода, Виваком итн тъй че ква демокрация, кви пет лева - по-зле от тази Бойкова полицейщина никога не сме били!!!

Така е, но не искам да изброявам поименно, защото са толкова много и все ще пропусна някой, който току-виж се обидил;)

Много ме кефеше лафа с който се обясняваше дефицита на тоалетна хартия - че количеството било планирано на глава от населението, но задниците се оказали повече;)

Ти там ли беше ?