Татяна Дончева: МВР е ”Юруш на маслините”
Лидерката на Гражданско движение „21” и бивша депутатка от БСП Татяна Дончева определи поведението на МВР като "Юруш на маслините"
Обратно в новинатаКоментари - Татяна Дончева: МВР е ”Юруш на маслините” | Днес.dir.bg
Коментари
Абе на тази дива селянка няма ли кой да и даде една мотика номер 6 и да я прати на нивата на село , ами я пускат по меиите да разсмива хората?
ти пък тикво зелена каква алтернатива си?до сега нищо смислено не сте предложили само общи приказки за наивници редите.
но няма кой да ти прочете постинга - защото очевадна е истината, че в момента единствено по политически причини са всички назначения и тези новоназначените началници освен да репресират подчинените си и да правят интриги и показни акции, с друго не се занимават! Просто една машина за страх!
И ти почти си прав. Наиситна лелката е Любка, но не Кумчева. Защото Любка Кумчева е метереоложка и всички българи над средна възраст я помнят от телевията.
Г-жа Дончева е специалист по всичко! Хвала на такива! Нека да напомня на "поразяващата уста", че тя като честен адвокат (гражданин) твърдеше и уважаемия бг съд прие, че една роса е стопила хиляди тона захар, която след това е отишла в морето!!! В резултат на тая смехория бяха оправдани престъпници!!!
"в редовете на България и МВР!" хахх пълен цирк е бг полицията - разни намръщени дебили в униформи гледащи лошо като кучета пъдари. В Европа пък полицаите са предимно усмиъхнати, учтиви и готови да помогнат. А Цветанов е голям хитрец
Нещо ми е тъпо от твоето изказване. Тук има противоречие. Другите държави като имат ефективна и силна полиция фашисти ли са. Ако свободата и демокрацията ти докарват на свободия не са това да знаеш.
И аз подозирах, че Татяна Дончева помни времената на БКП колкото и да се пребоядисват бесепарите. С тоя си израз тя много изпростява нещата. Сигурно много й се иска да е така.
Крайно време е да не се занимаваме повече с това плямпало дончева - от злоба просто пяна й излиза от устата, простакеса, селянка и всичко останало, което може да се каже за една маргиналия......
Вярно, че по сега съществуващото законодателство, което вие комунягите създадохте, се оказва, че не е престъпление да се упражнява този най-древен занаят, ако това визираш. Но какво правим с това, че "безделничките" за тази си дейност вземат пари, за които не плащат данъци? Хайде сега дай отговор като "можещ" адвокат, нали. Щом успя да прекараш поправката си, ще трябва да можеш да отговориш. Или като опитен такъв ще кажеш, че това не засяга същността на конкретния казус. Изразът "Да, ама не" е нарицателен вече.
Няма нищо по-страшно от самия страх. Като ви е страх в какво обвинявате другите? Я си вържете крАчолите, че да не пусне.
Правилно не са го изтрили , така си проличава простотията на подръжниците на една пропаднала крадлива партия , която ужким изповядва лява идея, а целият и ръководен апарат е съставен от нагли милионери-крадци Пък и нали знаеш кога реве псевдо червеното магаре , трябва да има аудитория за да покаже простотията си
Брех , и такава простотия ли е казала тази , май единствено в твоята история ще остане А иначе я помним с поправката за ВАНКО 1 , голям подръжник е на сводниците ,явно е знаела какво я чака и къде ще бъдат бъдещите и изяви
ха, да мерси че ме подсети. случаят с бартекс (мултигруп), как дъждът разтопил захарта... много "яко"
То се отнася и за миналото на всеки комунист/социалист Ама сега какво , да наредим цялото БСП до стената и да ги разстреля ме ли Това си е направо садизъм/геноцит/ спрямо един доста по нисш вид
Браво Дончева. Съставомерно е сводничеството, обаче нека не си кривим душата-и преди и сега полицаите за нищо не стават. В тази система нищо кадърно не се задържа, защото е услужлива на власт имощите и дълбоко корумпирана, както и съда и следствието. За прокуратурата, да не гоморим...
Днес по ПРОБГ имаше интервюс родителите на Ганеца които са осъдили държавата в Страсбург за това че синът им е бил жертва на насие от страна на МВР.А то било кротко момче, след казармата записал висше.На въпрос работил ли е каке плащал квартирата в която е живят с приятелката си,обучението,изобщо с какви пари е съществувал майката каза че са му купили една стара кола, той я блъснал и я продал та с тези пари се издържал.Този съд в страсбург дали са гледали интервюто.
Може да е селска пръчка, ама жилава. Такива хора с гражданска съвест като Татяна Дончева са достойни за уважение!
Искам да попитам Дончева: как изкарвате хляба си, с какво се занимавате г.-жо Дончева?
Вижте хора , няма значение кой , важното е някой да заличи завинаги бсп и компания (дпс) от политиката в БГ! Защото това е партията която постави основите на варварския преход , донесъл ни всички злини - престъпноста , разбиването на мвр , проституция , наркотици - все неща от които се оплква тази госпожа - и що не вземе да си оправи малко търновскогабровскотревненския диалект....
Да не забравяме,че Татяна Дончева прокара поправката ,която отърва Ванко 1 и други сводници от дълги години затвор.
Татяна Дончева е права. Коментара засяга престъпните действия на МВР. Вълненията на Държавата по повод неплатени данъци,ощетена хазна са смешни.С ДЕЙСТВИЯТА си Държавата в момента убива Фирмите работещи с нея. Отказът за разплащане ги тласка към фалит пред очите на цялата общественост и нокой не реагира. Къде утре ще работят хората? В Полицията? Или КАТ? Нека министър Дянков проведе експеримент със свои служителки да проституират на шосето,да засекат разходи и приходи от деиността и тогава да ГОВОРЯТ за ДАНЪЦИ. Явно очакват огромни приходи. Смешно,Тъжно, жалко че никой не се замисля.След нова година Ви очаква Увеличено ДДС.
и каквото и да кажеш няма да станеш млада. Младите не те слушат, а старите недочуват. Останалите те забравихме. Живей си старините на гърба народен...
че в nonsenseland/абсурдистан това си е голяма реклама дори...с генералната подкрепа на съда
Айде стига си лъгал бе, простак! Живял съм по това време. Били сме яли навремето нищо или боклуци. А сега? Защо връщат комунистически стандарти за месо и млеко, а? Я сиктир с тия седерастки простотии!
Не думай! Ти направо ме разплака. Каво било то демокрацията! Ти да правиш каквото си искаш, а останалите да се съобразяват с околните и най-вече с твоя милост. Добре си го намислил.
Уважаеми Цъ!Ако в тези държави,които вероятно имаш предвид и за които явно не знаеш много и не си живял,се случеше подобен инцидент,щяха да излязат на улицата хиляди хора.Друга тема е вече колко поста биха останали временно свободни.Противоречието,за което говориш е резултат на това,че много малко си видял,а още по-малко си прочел.
, което казваш, но засяга друг кръг вэпроси. Това е свързано с икономическата политика на правителството и в частност май на финасовия министър. Докато Татянка я пере сачмата по други теми в момента. Иска да излезе с чест от това където прекара лобистката поправка. Сега вече, за да докаже, че е права, оттук нататък тя е ще адвоката на проститутки и сутеньори.
Госпожата с тенекиен глас, бивш БСП - защитник на Симеон Самозванец от общественото мнение, приказва нелепости. Доказвам с цитат от нея:" Очевидно дъщерята не е поръчвала проститутки". Не може да бъде "очевидно" нестаналото. "Очевидно" може да е нещо станало. Дали дъщеря може да поръчва проститутки е въпрос с отговор "да". Друг въпрос е за кого. А дали точно тази дъщеря е или не е поръчвала проститутки е въпрос за разследване. За да има причина Дончева да му дава отговор, трябва тъкмо Дончева да е очевидец. Могат ли полицаи да влизат във всеки дом за да търсят проститутки? Да, разбира се, а могат законно, ако спазват условията на закона. Дончева знае всичко това, но слугувайки някому, лъже. И още нещо. Полезни за българския народ са забраната на проституцията, преследването на сводници и на купувачи на проститутки. Дончева е срещу това и следователно е вредна за българския народ. Както и досега. Така е - един проституира само с тялото си, а друг със себе си...
28860 , добре де, казала ли ги е тези изводи и силни думи Дончева? НЕ! Аз ги прочетох в твоят коментар. Тогава какво толкова я възхваляваш. Смешни ми са някои българи които се опитват да приписват своите мисли на измислени свои герои?!
За другото, аз лично, съм съглясен с теб, но за диалекта не. Мястото където си се родил не следва да се вменява като порок. Има много диалекти по нашата шарена земя българска. Не е важно на какъв диалект го казва, а какво казва. Правилата на българския правоговор малко хора го спазвят изцяло. Не говоря за правописа, а за правоговора.