назад
Бургаските данъчни декларираха имотите си
Служителите на НАП в Бургас са подали имуществените си декларации до края на май, съобщиха от Териториалната дирекция.
Обратно в новинатаКоментари - Бургаските данъчни декларираха имотите си | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018