Коментари - Сее се страх в обществото, смята Първанов | dnes.dir.bg
назад

Сее се страх в обществото, смята Първанов

Стават странни неща в България, коментира президентът Георги Първанов мнението, че страната ни се превръща в полицейска държава.

Обратно в новината

Коментари - Сее се страх в обществото, смята Първанов | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Контролът на медийте е стар управленчески похват, прилаган и от БСП. С намаляването на членовете на СЕМ, сегашните искат да намалят държавните разходи за контрола.

Просто Първанов използва статията в" Икономист", да прави политически актив на БСП срещу ГЕРБ, без да осъзнава ,че след като връчи най-високите държавни отличия на най-големите крадци и престъпници от прехода, след като извърши толкова много национални предателства и предаде народа си, който го е избирал с пряк вот, народът не го смята вече по-различен от ГЕРБ- даже напротив, смята ги за сиамските близнаци и -двете капки вода. Ще е най -полезно за Първанов сам го осъзнае това и престане да води фалшивата опозиционна борба на БСП. ideyazabulgaria.org

ч Да оставим анализа на казаното за момент и само да обърнем внимание на фактите - агент от бившата ДС изестен като Гоце, лидер на партия, наследила, ако не друго, то парите и имотите на комунистическата партия, открива Православен храм. Двуличие, безгранично лицемерие и мисъл, като на бракониер. А за новата власт - някак набързо се замлъкна за изграденото яхтено пристанище на братя Диневи

Гоце, оди си на село!!!!!!!

Първо нямам идоли - нито преди нито сега - НО обидно е от твоя страна да не признаеш, че сега има борба с престъпността / 20 години нямаше/.По -добре е това да се прави от хора като тези дето разбирали от полицейщина отколкото от бездарници оформяли трудовите си книжки в партийните централи .Отдавна България трябваше да си избира управниците по това каква професия е упжнявал преди, а не разни партийни секретари да се упражняват на наш гръб.Убедена съм. че полицаи или пожарникари са повече от хора без 1 ден трудов стаж.И най-сетне писна ми с демагогията за опразнения джоб на българина.Вижте всеки ден има измамени пенсионери от телефонни измамници и тези пенсионери дават по 5,10 15 000 лв - от къде ? Ако не получаваш достатъчно няма как да спестяваш.Винаги е имало бедни и винаги ще има независимо кой ще управлява.

пак се заблуждаваш . аз невиждам никакви крайни действия и резултати срещу престъпността. всичко е привидно и добре замаскирано . престъпността е притъпена , но помни ми думите,че тя ще си съществува в пълния размер... ти да виждаш някой осъден от големите босове , големите крадци и убийци... няма и да видиш ... защо ли ... защото никой от управляващите няма интерес от това... кой ще им снася дивидентите , кой ще им брой огромното количество пари на ръка ... а боко много е замесен , толкоз много ,че си нямаш представа ... не забравяй славното му мутренско минало , когато с бухалки всичко се печелеше ... ти да не мислиш , че по друг начин е успял ... та да се върнем на престъпността- всичко е пушилка ,всичко е прах в очите... така по тоя начин привидно се вдига рейтинга на цветанов , и то с каква цел- цветанов е властолюбив човек , той това и чака и в удобния момент ще се възползва от ситуацията и ще го направят премиер , а боко- президент.. това е и целта . и тогава наистина ще станеме милиционеромутренска държава , в която свободата на отделния индивид ще бъде потъпкана изцяло ... надявам се , че дотам няма да се стигне , в предвид започналото вече отрезваване на народа от явлението герб... така , че политиката е интереси , огромни икономически интереси ...и всички са в кюпа , а най- много - твоя избранник - боко... а това за пенсионерите от къде са тези пари- децата им и внуците им са сигурно по чужбина- от там идват парите ...

Не, ти се заблуждаваш - това, че все още няма някой топ-мафиот, осъден и в затвора се дължи главно на старателно граденото повече от 20 години олигархическо управление на страната, разбира се, добре подплатено със съответното законодателство. Просто мафията (ок, олигархията) си бе напазарувала държавата като институция и съвсем естествено, законите обслужваха тази олигархия. Примери колкото оскаш: всички сакнадални заменки на земи от типа "кон за кокошка" са безобразни, но "законосъобразни"; "масовата приватизация" бе едно от най-големите ограбвания на националните богатства, но всичко бе извършено законосъобразно (по закони, замислени и приети от праителството на БСП - Виденов, а приложени от това на СДС- Костов); дори "подпомагането на "социално слабите висши съдии и магистрати" е законосъобразно, въпреки, че и последният прошляк в обрулената ни страна знае, че те съвсем не са "социлно слаби"; законосъобразно е и безразборното харчене на държавни и европейски пари за строит. на пречиствателни станции за по 2-3-5 милиона лева... на родопски селца с по 100-150 жители (сещай се за комисионните); ЕТО ТОЗИ КОМФОРТ И БЕЗНАКАЗАНОСТ НА ОЛИГАРСИТЕ НАРУШАВА СЕГАШНОТО ПРАВИТЕЛСТВО. Да, може и да са пожарникари, но нима в страната няма пожар?! Има и то какъв!!! Аз не съм човек, който гласува без да мисли - ако ГЕРБ допуснат интересчии и местни тарикати да използват властта , за да крадат - ще оттегля подкрепата си за тях. Но засега е тъкмо обратното - ако някой (дори и да е от техните сред) се изкуши нещо - веднага го махат. Години наред е-он и другите монополисти се държаха надменно - пре зимата у нас бе като дискотека - спираха ни тока по няколко пъти дневно), но никой не посмя да им каже, че не си вършат работата. Е, Бойко им го каза и мисля, че ще се стреснат от това. И докато управляващите правят това и притесняват олигарсите и монополите - аз ще съма ЗА тях. И милиони като мен.

Усеща се напрежение сред бандитите и мафиотите,аз не се притеснявам от полиция-тя си гледа отлично работата.Приветствам правителството за това,че не прикрива служители,които са сгазили лука,отстранява ги и оповестява това,започваме да приличаме на Европейска държава,но Гоце и мафия се притесняват,че тяхното злокобно царство свърши...

Напъна се първанов да каже нещо и то излезе едно нищо! Бойко добре се справя-усеща се управлението му и при обикновените хора. Ама вие Гоце сте богоизбрани - не можете да го разберете!

нямам нищо против полицейските акции.Те дори ме успокояват и дават надежда,че скоро ще стигнат до Гоце, Доган,Сергей и компании.

агента е прав, тресат се гащите от страх на комунашките разбоиници и крадци, включително и неговите. комунагите си мислеха, че са богопомазани и могат да безчинствуват безнаказано. доиде време за разплата.комунистическите разбоиници - на ешафода. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Да!Страх Гоце,но за вашите и твоите в частност червени бандити,които заедно с ченгетата(доносници като теб) ограбиха България и сега е крайно време за разплата!Напротив обикновените хора са по-спокойни,защото полицията за първи път в новата ни история е на място.

ЦРУ онази година търсеше агенти с български език да работели с "отворените източници" - т.е. вкл. в интернет из форумите. Тука някои много се стараят да познаем, че са приели офертата. Бяха писали, че дават до 86 хиляди долара годишно на отличниците. Едно от задълженията им било да "могат да пишат", не само да четат и да слухтят.

Преди 2000 год.Христос е дал законите по които да се развива човечеството-Не убивай;Не прелюбодействай;Не кради;Не лъжесвидетелствай; и т.н.Има ги в Библията.Но спазват ли се днес?Говорил е и за фарисеите и книжниците.Матея гл.23 Горко вам книжници и фарисеи,лицемери!Защото давате десятък от гьозума,копъра и кимиона ,а сте пренебрегнали по великите неща на закона-правосъдието,милостта и верността...25.гл .Горко вам книжници и фарисеи ,лицемери,защото чистите външността на чашата и блюдото а от вътре те са пълни с грабеж и насилие.Законите са дадени много отдавна и ако се спазваха, сега човечеството нямаше да се страхува .В мъдрите книги написани доста отдавна на нас българите е посочено ,че духовно трябва да се повдигнем.Това е пътят за излизане от блатото.

НАЙ-ДОБРИЯТ КОМУНИСТ,НАЛИ ЗНАЕТЕ КОЙ Е??????

Остава и да не всяват страх, когато половината новини по телевизията са как изпльощяват бивши министри по корем на пода, че и ги наричат какво ли не. Далеч по-добрички са ченгетата, когато арестуват професионални крадци на коли, отколкото хора, които са били на най-високи държавни постове.

Не ми е ясно , защо хрантутим Гоце и още 200 - 300 безделници около него ?

до СВЕТЛАНА- ти май не си ми прочела коментара под твоя пост от 16 и 15ч. прочети го , чакам твоите виждания , или просто няма какво да добавиш повече , защото нямаш аргументи и доводи..

От какво се страхува президентът!? Та нали ако случайно осъдят някой той ще го помилва. Опит за това има и той е достатъчен.

Абе който го е страх си знае защо го е страх нъл тъй бе червендалест.

Напротив. Не се сее страх, а гняв срещу съдебната система, която влачи дела с години, взема неадекватни решения и не вкарва нито един от заловените престъпници в затвора, а ги пуска един по един. Така,че гоце, по-добре направи нещо по въпроса, а не увеличавай количеството на изговорените глупости.

ХАХАХА Дай доказателства за твърденията си - 6 апартамента.Голям смях - като островчето на Първанов на Сейшелите.За такива приказки трябват и доказателства.Заприлича ми на Татяна Дончева в Сеизмограф - говори като клюкарка в селски магазин.И с толкова злоба присъща на жена погълната от тишината в спалнята си.

КОЙТО Е КРАЛ НЕКА СЕ СТРАХУВА...

Как очаквате да има престъпници в затвора - съдиите толкова са заети с имотите на социално слабите си деца.И за какви доказателства говорим - от явно по явно - с документи платени 600 кв.м за 1300 лв и все пак няма доказателства за да се предприеме проверка.5 години президента не разбрал за това.Татяна Днчева в Сеизмограф каза че чула от някой как и кой е назначил Цветанов в МВР но за децата на колегите си едва сега чува.Смешни до безобразие.

Всеки малко грамотен може да види разчистването на терени, което прави фискултурния учител. Бойко разпростира интересите на хората, които го качиха на власт. Нека Ви попитам - какво стана с Маргините??? Пипат ли ТИМаджиите??? Защо от стотиците арестувани десетки са още в ареста, а единици са осъдени??? България не се превръща в полицейска държава, а във феодал управляван от мутри. До сега държавата може и да се разграбваше... това е факт. Но сега е открадната цяла една държава и не е далеч времето, когато ще се сбъдне предсказанието на Ванга танкове да нахлуят в България, защото Европа няма да търпи още една мафиотска държава освен Косово на континента. Бог да ни е на помощ, защото миналото показва, че ние сами не можем да си помогнем...

Приемаме червени чугунени глави за скрап! Изнасяме го за Северна Корея - само там го приемат.

Сега ви замазват очите с тези акции, но да не се окаже някой ден че без никаква вина сте станали виновни.. :) няма да се измъкнете никога, особено ако ви намерят и анонимен свидетел ;) честито!

Превръщаме се не в полицейска, а в... държава!! Колкото и да им стяга чепикът на комунягите - просто са на доизживяване този път.......!

За какъв страх става въпрос? Кой го е страх? Последните 20 год. нямаше никаква полиция ... сега когато има някаква - "Много е полицейско положението". Ами ще ви кажа така г-н Първанов - Ако си бяхте вършили работата както трябва и за каквото взимате заплата, сега нямаше да е толкова "страшно"!

Интересно защо Цветанов не се самоарестува как за 4 години откакто излезе от МВР си купи 6 апартамента задавате ли си този въпрос ама нали сега управлява няма как може само да си вдигне рейтинга като арестува другите

Язък че Първанов е историк. Цитат: "Първото пророчество на маите говори за края на С Т Р А Х А. Казва, че нашият свят, основан върху омраза и материализъм, ще завърши в събота, 22-ри декември, 2012 г. До този ден човечеството трябва да избере - да изчезне като мислещ вид, заплашващ да разруши планетата си или да еволюира към хармоничност с цялата Вселена, р а з б и р а й к и че всичко е живо и съзнателно, че сме част от всичко това и че можем да съществуваме в една Нова ера на светлината." "Динозаврите"- екскомунистите, управляващата каста, СЕЕ СТРАХ, за да се запази статуквото в България. "Тази власт с кръв сме я взели, с кръв ще я сдадем." "Статуквото на бедност, генерирана от икономическия хаос в Света, чувстващо се в почти всички държави, грубото опустошаване на природните ресурси, водата, замърсяване на въздуха, климатът се променя, температурите се повишават. Глетчерите и ледовете се топят, в целия свят стават големи наводнения,.." Нека да бъдем умни, търпеливи, да "помогнем" с разум на душманите ни да се самоизядат сами. Когато мухите умират, змиите също, хапят жестоко поради безсилието си да променят идващото ново време, ерата на Водолея и неговата нова ШЕСТА РАСА.

Дали има в гова огромно "президентство" някой, който да е натоварен с четенето на форумите? Предполагам че има такъв, но надали донася цялата истина до шефа си. Просто толкова много отврат към гоце има в изказванията на хората, че ако всичкото това му се каже, то ще му се отрази неминуемо на здравето. Той е толкова егоцентричен, че когато не става на неговата се вижда как става червен и думите му излизат през зъби.

смешни герберчета започнахте да увяхвате *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Как може Първанов да говори така.Та толкова чакаха това правителство.Обожават полицейската държава.Нека да се засилва.Обичайте правителството тое ваше

Докато има независим съд (който не съди по политически причини), незавима прокуратура (която обвинява според закона) за никаква полицейска държава не може да става и дума. Всичко останало е манипулиране на общественото мнение!!!!

Както можеше да се очаква и Първанов се включи в общия хор на глашатаите на политикокриминалната мафия с твърдението си, че сред обществото се сеело страх и сме се превръщали в полицейска държава. Ако под общество има предвид тъкмо тази политико-криминална мафия, която съсипа страната в така наречения преход, то акциите на полицията може и да всяват страх, макар да се съмнявам в това, защото те все още са прекалено нагли и уверени в могъществото си, за да се страхуват. Сред останалата част от обществото обаче страх няма. Напротив има повсеместно одобрение и желание разправата с престъпниците да продължи и в България наистина да има ред и законност. Хората не са забравили страха, който се усещаше на всяка крачка в началните години на прехода, когато навсякъде безчинстваха дебеловратите борчета от бандите, създадени от някои известни в близкото минало лидери на пребоядисалата се комунистическа партия..

Даа, странни неща стават - арестуват се престъпници, мафиози, излизат далаверите на магистратите, далаверите на някои министри, заменките. Изобщо да се чуди човек как всичко това се случва в България.

Комунистите имат моралното право да се страхуват дори и на сън!

Айде стига глупости бе, вие само си търсите от какво да се страхувате. Полицаите , какво полицаите не ги ли виждате какви отрепани повлекановци са и отрепки. Оня ден двама ме спряха за проверка на документите и докато единият ми обесняваше, че съм превишил скоростта с 10 км. другият се изпика до колата. Това се случи близо до село Ягода до Казанлък. Това по сред бял ден на главен път. Не знам какво искаше да ми покаже, ама х..я му беше много малък. не е като на мъжа ми... Я се стегнете и не се правете на шарани. Полицаи, политици, чикиджии, мафиоти , масони и кретени , вие от такива отрепки ли ще се страхувате?

Гоце е напълно прав.От всички показни акции за една год.-нито един в затвора.Умишлено не се събират доказателства, за да не бъдат осъдени престъпниците,а просто да бъдат накарани да си плащат.Виновен е съда,комунистите,фашистите,дойче веле,икономист,папата всички други.

Внедряваните с деситилетия "кадри на наши хора" имат задача постоянна: всякак си да пречет, да бавят, да не проявяват инициативност и да казват "нямам нареждане отгоре", "питайте в София" т.е. правителството. И това са опитни демагози, бюрократи, магистрати, общинари на важни за гражданите места. Те "работят" ежечасно срещу правителство което не е с участието на пЪртията си. Ето защо няма осъден при толкова много арести. Ето защо президента ползва западната преса и се представя едва ли не за поборник за демокрация. Страшно. Страшно конфузно за най-антинародната партия в България.

Да,от 166 коментара 10-15 са в подкрепа на Гоце,другите го плюят:) ,много е обичан Гоце от българите,хахаха

"Пич здравеняк ( нерегистриран ) 29.05.2010 17:38 Стига простотии. Никога и никъде не са удряли печати по бедрата по времето на социализма." Не само си здравеняк, ами и лъжец! Аз съм свидетел като удряха печати, режеха коси и цепеха поли. Добре, че времето на комунистите и Гоце най-после свършва!