назад
Еко енергия в ТЕЦ - Бургас
Топлофикационното дружество в Бургас вече работи в пълен унисон с международните спогодби благодарение на датското министерство на енергетиката и климата и неговата държавна програма за съвместно изпълнение.
Обратно в новинатаКоментари - Еко енергия в ТЕЦ - Бургас | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018