Седмина загинаха при атентат в Ставропол
Седем души загинаха, а 38 бяха ранени при терористичен атентат в южния руски град Ставропол, съобщи РИА Новости.
Обратно в новинатаКоментари - Седмина загинаха при атентат в Ставропол | Днес.dir.bg
Коментари
Където по света има "правоверни", там има кръв, разрушения и невинни жертви, в името на Аллах.
до бургман! интересно какво общо има тук америка?те ли са виновни?руснаците сами са виновни,водеики диктаторска политика.юг на кавказ ще им саздаде още много главоболие!защото тези народи искат независимост от русiя!
Терористите са същества, които не заслужават да дишат. Напълно подкрепям Медведев - трябва да се унищожават до крак, като опасни вредители. И силно вярвам, че руснаците ще се справят с това. Който познава руснаци му е ясно, че такива терористични актове само втвърдяват това общество. Бог да прости загиналите и кураж на роднините !
сложили бомбата пред двореца на културата и спорта!!! още едно самопризнание че са диваци и варвари!!!за такива не трябва да има милост и прошка!!!
Те на американците им е през оная работа кво става в русия те искат да затъркат тая даржава.И съм 100% сигурен че повечето американци се радват за тези атентати
Да бе мирно седело не би чудо видело ..........Нямат работа пияните руски военни и управници в Кавказ .......когато си отидат от там и оставят местното насеение на мира и свобода тогава няма да има тер.актове
това е работа на САЩ; само те искат Русия да се възприема за нестабилна, недемократична и несигурна за инвестиции
Прав си друже САЩ са виновни и за това че майкати и бащати са се срещнали и ти се се пръкнал в този убъркан свят