Коментари - Ограничават отсъствията на децата от градините | dnes.dir.bg
назад

Ограничават отсъствията на децата от градините

Родители, чиито деца отсъстват без причина от детските градини ще заплащат 40 % от определената такса, независимо, че детето не е ходило на градина.

Обратно в новината

Коментари - Ограничават отсъствията на децата от градините | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари