назад
Ограничават отсъствията на децата от градините
Родители, чиито деца отсъстват без причина от детските градини ще заплащат 40 % от определената такса, независимо, че детето не е ходило на градина.
Обратно в новинатаКоментари - Ограничават отсъствията на децата от градините | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018