назад
Борисов пусна нова инсталация в ”Нефтохим”
Премиерът Бойко Борисов посети днес "Лукойл Нефтохим Бургас", където заедно с президента на нефтокомбината Вагит Алекперов участва в тържествената церемония за пускането в експлоатация на нови инсталации.
Обратно в новинатаКоментари - Борисов пусна нова инсталация в ”Нефтохим” | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018