Коментари - Борисов пусна нова инсталация в ”Нефтохим” | dnes.dir.bg
назад

Борисов пусна нова инсталация в ”Нефтохим”

Премиерът Бойко Борисов посети днес "Лукойл Нефтохим Бургас", където заедно с президента на нефтокомбината Вагит Алекперов участва в тържествената церемония за пускането в експлоатация на нови инсталации.

Обратно в новината

Коментари - Борисов пусна нова инсталация в ”Нефтохим” | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари