Собственикът на ”Арена”: Не могат да ни затворят
Сайтът "Арена БГ" е напълно изряден, а обвиненията от страна на ГДБОП за организирана престъпност са безпочвени.
Обратно в новинатаКоментари - Собственикът на ”Арена”: Не могат да ни затворят | Днес.dir.bg
Коментари
еи умирам си да гледам такива бозици. представям си как си гледам изтегления филм и как нсбоб нахлува у нас през прозорците.... някак си няма как да стане.... радвам се на тия от правителството че пак са в делирюм .... момци явно наркотиците тоя път са добри успех в затварянето на арена
Торент както руски, така и чужди читави сайтове - бол, никой не ви е умрял за маргиналните торета, в които няма нищо по-специално. Така че, ходете и си "заработвайте" хлебеца като торни бръмбари. руските торенти никой не ги закача и са безпроблемни както в количеството, така и в КАЧЕСТВОТО на инфото.
Горното е напълно вярно. Настоящите управляващи се движат на ръба на търпението на народа. Ако посегнат към торент тракерите чашата ще прелее. Мисля че господата съвсем са се самозабравили и нямат и най-малка идея колко съществено е това привидно незначително нещо. Вземете филмите на хората и те просто няма да имат с какво да се разсейват и да забравят ла*ната които сипете върху главите им ежедневено. Ако направите тази грешка, нищо няма да може да ви спаси.
Ама този собственика на АренаБГ си вярва, а? Да го попитат журналистите след като го изправят пред новия съд за бързи процедури...Те и пиратския залив бяха уж законни, ама отнесоха глоба от 4 милиона долара ли к'вот беше. В новият съд съдиите ще бъдат едновременно полицай, съдии и прокурори.
Представете си процентът бил голям на пиратите в България(?!)спрямо тези от другите страни на ЕС:) Това означава, че в абсолютен израз сме на последно място по пиратство!!!!! Спрямо примерно държава от 90 млн. души.
СЪГЛАСЕН СЪМ С ТЕБ ИВО! НАПИСАЛ СИ НЕЩАТА ТОЧНО И В ДЕТАЙЛИ, ПОЗДРАВЯВАМ ТЕ ЗА КОЕТО! ЕДИНСТВЕНО ЩЕ СИ ПОЗВОЛЯ ДА ОБОБЩЯ,ЧЕ 100% СПИРАНЕ ОБМЕНА НА АВТОРСКА ИЛИ ЛИЦЕНЗИРАНА ИНФОРМАЦИЯ Е ВЪЗМОЖНО ПРИ 100% СПИРАНЕ НА ИНФОРМАЦИЯТА ВЪОБЩЕ! КОЙТО ИСКА ДА ПРОДАВА ГЛОБАЛНО, ДА СЕ СЪОБРАЗЯВА С ЛОКАЛНИТЕ ВЪЗМОЖНОСТИ НА ХОРАТА,А НЕ ДА КАЛКУЛИРА ПРОПУСНАТИ ПОЛЗИ ВЪЗ ОСНОВА НА ЦЕНИ,НЕДОСТИЖИМО ВИСОКИ ЗА СЪОТВЕТНИЯ РАЙОН!