16 прибрани ”недосегаеми”, погрешка и певец
16 души са отведени за разпити след днешната операция на МВР "Недосегаемите", съобщиха от пресцентъра на ведомството.
Обратно в новинатаКоментари - 16 прибрани ”недосегаеми”, погрешка и певец | Днес.dir.bg
Коментари
"Имаше следовател от прокуратурата и писмо" Ти кьорав ли си или нарочно не четеш! Акцията си е била съвсем законна, и дай-боже повече такива! Аман от платени ком. ченгета!
Грешка няма !!! Просто полицията е търсела другия мъж с който е прекарал нощта. И който му плаща мезонетчето... Ама не могат да го кажат просто полицаите.
май май не е било грешка. откъде у това бездарно пискало пари за мезонет? или се е научил да писка така тънко докато си е играел на чичо доктор с някой богат батко с пари...хаха тоа па откъде го намесиха и него пак в топ новините
Хаха, видяхте ли видеото на пресцентъра. Полицайте там са като "учтивия лос". А задържаният - мирен и хрисим. Само с кафе не ги почерпи в този ранен час. Няма съмнение за автентичността на клипчето. А пресцентърът мисли, че ще бъде гледано от малоумни? Или е правено от малоумни?
Не ти ли писна няколко нагли клана обвързани в партия било то социалистическа, да обирата най нагло българския народ и в частност теб и в същото време същите тези да говорят от медиите за справедливост и морал??? Не ти ли писна нискоинтелигентни хора с разни прякори дето нямат един трудов ден да карат луксозни лимузини и джипове, а в същото време пътищата на родината да са като след бомбандировка? Не ти ли писна лекари, учители и повечето хора с висше образование да са почти най бедната прослойка на България, за сметка на тези с джиповете?
Толкова кухи лейки тук на форума и всичките от ГЕРБ. Ако не бяха от ГЕРБ, щях да си помисля, че е сън. А, бе, малоумници, ако имахте поне малко въображение, щяхте да се поставите на местото на нещастния певец и да се досетите след това, че това си е направо незаконно нахлуване в частна територия и следователно е престъпление. А жалкото министърче полицайче Цецко и неговият началник Боко нямаше да си траят като бълхи в гащи, ако всичко беше наред. Тъ, по-тъп, ГЕРБЕР, е това е класацията. Дано по-рано се скапете, че иначе лошо за нормалните българи и за майка България.
Явно са търсили някой, който живее в този апартамент или собственика или наемател. Аврамов нали живеел в Холивуд, какво прави на този таван. Сега видях по Тв-то, та този "мезонет" си е чиста дупка, направо страх да те хване. Сега най-после някой пак ще пише за бездарника Аврамов, няма да се учудя, ако това е някаква инсцинировка, както участието му на Евровизия. А на неговия любовник, "спонсор" (на клипа и още какво ли не) Иван Салчев, провериха ли доходите от къде са? Да не би него да са търсили там?
Стоя си аз в хладилника, нали се сещате защо? И по едно време усетих, че се понасям в небесата - не лично, а като "аз и хладилника" бая се кандилкахме, според мен ни носиха в северно направление, защото ми ставаше все по-студено, ама после явно смениха посоката, защото пък стана по-топло и мокро, ама това не е важно. По едно време не знам защо вратата я отвори гръцкия вътрешен министър и ми плещи едни "затворакис", пък аз му се дзверя "как затворакис, нали тъкмо отворакис, пък и то отде се взе, нали сте в криза?", ама не ми отговори, а се "извинакис" и ме пусна да си одя, грешка било. То всичко си беше грешка, още като я питах Пепито "к'во ша прайш тази вечер и празно ли е у вас", ама как да се прибера като пиле у фризер, сиреч бая чисто гол. Та пиша сега по интернета на фризерната част на хладилнико някой да ми донесе едни гащи барем и шлифер, ама по дълъг тъй някак. Аре, чакам!
Напълно съгласен съм че тези нещастници превърнаха България в ПОЛИЦЕЙСКА ДЪРЖАВА. 65 000 ченгета на 7 млн население- на 1 място в Европа. И за какво са ни тези дебили-да ни правят луди. Този ЦЦ е един от най-тъпите бичмета които съм чува-чухте ли го- лица и хора! абе тъпанар нееден да не искаш да арестуваш лица и гъзове. По тъп от него е само ББ!
Цецковите ЦИРКОВИ арести, ташак работа....., на България и трябват сериозни арестувачи!!! Всеки арест - ФАРС!!!
Цецковите ЦИРКОВИ арести, ташак работа....., на България и трябват сериозни арестувачи!!! Всеки арест ФАРС и Боце ЦЦ - Цирк!!!!
Nemoga da razbera zasto vinagi vsi4ki sa nedovolni i samo marmorite.kakvo trjabva da stane 4e da ste dovolni.marmorite protiv tova 4e sa arestuvani hora koito 20 g vi kradat taka li da go razbiram
току виж ме объркали като Човека Глас...и първо *бат, после питат. И като казваш, че става въпрос за милиони...кой е луд, че да държи милиони в офиса???
абе голяма работа като са го арестували погрешка тоя койот. жалко че не са му ударили и няколко шамара пак по грешка :)
Факта, че всичко се снима по тези акции, а осъдени няма - ме навява на мисълта, че това е или политически рекет, или зрелище за примитивния българин :)
Е това е да си полицай и да ти е била много тясна фуражката! Ида е имало начебки на мозък вътре е изчезнал безвъзвратно , хлътнал е навътре т.е. Вакуум.
Цветанов нали щеше да да се развежда и чакаше дете от една млада жена от Велико Търново ,самият той го каза навръх рождения си ден по телевизията..какво стана ,да ни би да я утепал тази жена ,защото тя просто изчезна...Арестуването на певеца показва колко са смислени арестите и за каква простотия става въпрос..
Просто е като фасул: Не можеш да го разбереш, защото си тъпа гербова марка на гърба на Майка България, затова трябва незабавно да те отлепим и хвърлим в канализацията, че да изтечеш към дъното на морето.
Mnogo me kefi kak gadnite prestupnizi revat po foryma .Zezo taka,Boko inak! Polizaiska sistema .Shte kajem na Strasburg .HA HA HA .Svarshi vashta.Neka ziganite vi opraviat v pandiza sega !!!!!
Сегашното правителство е съставено главно от недообразовани полицаи и затова ще гледаме само полицейски екшъни. Таман им е паднало да си поиграят на апаши и стражари. Страната загива икономически, без ситема за добро образование, без система за здравеопазване. Всеки ден си сменят позициите, само една си остава постоянна- че виновен е Станишев. Много инфантилно правителство. Но натози народ, който няма смелост да си казва нещата прямо и да се опбедини в умно общество- така му се пада. Я вижте Гърция- намаляват им 13-тата и 14-тата заплата и плачат, а нашият недообразован премиер ни плаши с Гърция. Дай Боже да станем като Гърция та да накараме управниците поне да четат повече и да не смятат , че да си начело в държавата е като да си полицай в акция.
Ти тъп ли си или наистина не разбираш за какво върви реч? Незаконно нахлуване в имот и то от СПЕЦченгета. Ако ти се случи у вас, недей да мърмориш! Разбра ли ме BULGARINO ?
Особено съм съгласен с последното - дай на простия зрелища. Ама като иде на лекар, пак ще си седи болен, пак ще се чуди с какво да купи хляб и пак ще е гол като пушка. Само дето няма как да го разбере. А Красимир Аврамов за пореден път доказва, че си е долен ляв педал. Ако у нас ми нахлуят погрешка, да ми произвеждат стрес, ще ги сцепя с дела после.
това е добра идея - ако МВР направят канал дето да въртят записи от арести и катастрофите по улиците ще ударят всички други телевизии в земята. пък може от време на време да има включвания на живо :-)
Тези добре ли са? Извинили се за нахлуването. Взели акъла на човека, вратата строшена и какво ли не. А кой ще плаща щетите? Идиоти ли сте или докато не влязат във Вашата къща си е добре?
Вчера гледах интевюто с Краси Аврамов. Разбили са две врати и са нахлули въоръжени и маскирани. Ако собственика притежава законно оръжие и изпозастреля рамбовците и снимачният екип кой ще е виновен? Пак ББ и ЦЦ ще ни обясняват как законите и съдиите са виновни. Да се случи това е само въпрос на време ако полицейско-жандармерийската хунта продължи да потъпква законите на държавата. Престъност не се бори с престъпления!
Ех така е така е и аз го повтарям, ама глеж колко народ се радва на това реалити шоу :( Бигия Брадър явно не им стига ...