Коментари - Започна операция ”Недосегаемите” | dnes.dir.bg
назад

Започна операция ”Недосегаемите”

МВР, ДАНС, Националната следствена служба и НАП, под ръководството на прокуратурата, стартираха операция „Недосегаемите”.

Обратно в новината

Коментари - Започна операция ”Недосегаемите” | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

драги коментатори подготвени от спец люпилнята на депутатчето кирил Добрев - гледам ви и вярвам че краят ви наближава ! Пишете, драскайте... нищо няма да ви спаси.На следващите избори ще останат трима Станишев Кирчо Добрен и Корнелия... а може и един да остане, другите като истински престъпници - в дратголника! Сполай ви.

АБЕ ВЕРНО БИЛО, ЧЕ ШОУТО НА ГЕНЕРАЛА Е ПО-ДОБРО ОТ ТОВА НА СЛАВИ !

ДА КАЖЕМ МИЛИАРДИ А ?

ние започвама операция-НЕКАДЪРНИ...започваме с ББ И ЦЦ..

Кой цирк, бе мишки? Като нищо не се прави - питате защо? Като някой си върши работата било цирк?!?!?! Големи сте боклуци, честно!

Каква работа върши, бе, палчо? Като ония Наглите - хванаха 20, останаха трима. И сега единия обжалва, щото съдията дето го оставил зад решетките търка един нар с него. Ако това е работа, еба си работата. Аз ако работя така ще ме изхвърлят на третия ден.

поредния кьор фишек

Всичко прилича на оня театър, който си устройваха журналистите в Авганистан. Сами си създават нападения от талибани и си ги снимат, че се свършили пикантериите. Ха Ха Ха смях на колела....Идва и спец. операция даскалите. Да вземем да арестуваме 5-6 даскалици от 1-4 клас източили държавата с 10 милиона....Да сложим камера на всяка жена под полата, че току си докарва някой недеклариран лев. Може да сложим и по един електромер на всеки автомобил и да му въведем такса мощност. Ха Ха Ха

а кога ще арестуват истинските недосегаеми - доган, първанов, царя, генералите от ДС, едри бизмесмени като златев, божков, тимаджийте, гигов и т.н. ?

Алооо според някой от пишещите тези кърлежи не трябва да се пипат А ? Ами те продължават да пият и последните капки кръвчица на държавицата, само да се извадят от кражбите пак е нещо.

Тези кърлежи са ДРЕБНИ РИБИ за някакви стотинки и са за ПРАХ В ОЧИТЕ НА ТАКИВА СЛЕПЦИ КАТО ТЕБ .Истинските кърджали са ЕДРИ РИБИ ЗА МИЛИАРДИ- те стоят непипнати и ти се смеят.

Още 20-30 акции трябва да се проведат в България, че да се поизчисти поне малко. Щото на акция хващат 20, половината пеят и ги пускат и остават само десетима в кауша. Така, че... Момент, някой звъни... аааааааааааааа

Няма време! Искаме цялата Триглава в затвора за престъпления срещу България и собствения си народ!

Новото комедийно шоу Недосегаемите започва :) Гледайте ни по BTV всяка вечер ... не знам защо, но е толкова смешно че още от сега ме напушва смях :)

Нещастно л.....! Какво правиш ти за България, освен да седиш на закътано пред скапаното си мониторче и да присмехулстваш! 100% комунистическо гов...! Тези хора нямат личен живот, не спят по нощите, за да направят нещо. Опитват се да мачкат бандитите на всички нива, а ти си кротуваш. Такива жалки нещастници като теб дядо Вазов ги наричаше Рачко Пръдлето.

Стига с тия кодови операции и тем подобни глупости. Превърнахме се в полицейска академия. На кой му пука как се провеждат спец. акции или задържане на заподозрени и колко много милиони щети на държавата са нанесли. Абе тез милиони като ги съберете ще платите дълга на поне три държави. Кой е осъден от всички тия страшните? Кой си е платил за деянията? Всичко е един долнопробен цирк, с елементи на манипулация. Жалко за медиите, та те толкова и Тодор Живков не са слушали....

вече стана смешно...

Нещо не мога да схвана. Нали всички тези, които провеждат акциите, досега бяха на ръководни длъжности в МВР. Защо толкова години се скатаваха и не правеха нищо, а сега изведнъж се разработиха. Или всичко е само за пренасочване на паричните потоци.

има непотвърдена информация че един от задържаните е А.Доган

Да не са окошарили Цветелина и Маджо???

Задържат хора които не са богопомазани като Цецко.Не всеки има щастие като него да изплаща заем от 250000 лева с месечни вноски 900 лева. От къде и какви преференции ползва-някой трябва да се самосезира но не иска?

А в затвора? Там са само дребните риби. И докато в Германия и САЩ осъдиха Мадоф, онези с европрограмите, тук всички са си на свобода.

Хванахте Триглавата за опашката, продължавайте към ненаситните глави! За да има резултат трябва да се смачкат веднъж завинаги!

Циркът продължава... Хляб и зрелища...

Само че хляба е на свършване и за това повече май се набляга на зрелищата. "20 години ДЕМОКРАТИЧЕН ЦИРК"

Не приберете ли някой за дълго,стартирането на акции ще е излишно.

Учудващо е, че Боце мълчи за налетите 53,6 млн в БМФ през декември 2009 г. !? Нали Боце щеше да спира течовете в държавата и да запълва дупките ? Очевидно дружбата между Боце и Гоце е неразделна, а братята Домусчиеви и БМФ са нещата, които още повече ги свързват ... Ако триглавата ламя от 2005 - 2009 г. , която е под покровителството на Гоце , е лоша, както ни манипулира Боце, то не беше ли редно Боце да смени управата на БМФ ? Не само, че Боце не сменя приятелите си Домусчиеви от БМФ, а и налива пари в БМФ, така както се наливаха пари в КРЕМИКОВЦИ ... Очевидно е, че Боце не е никаква месия ! Станишев питаше преди време кой е Юда ... А по какво Боце се различава от я ' не ' ? Сега става ясно защо Костов и Станишев критикуват програмата на правителството !

А кога ще стартира оставката на военния министър? Вчера замалко не е убил дете, докато е "бързал" незнайно за къде? Най-вероятно за чалготеката !!!

Добре,обаче ми се струва че елемента на ЦИРКА идва малко в повече.Нещо вече не им вярвам на ГЕРБ.