назад
Над 2000 бургазлии срещу насилието над животни
Над 2000 подписа се събраха само за два дни в Бургас в подкрепа на националната кампанията за инкриминиране на насилието срещу животните. Кампанията под надслов "Срещу насилието" се провежда от фондацията "Приятели на животните".
Обратно в новинатаКоментари - Над 2000 бургазлии срещу насилието над животни | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018