БСП се чуди как ”Олимп” се преродил в ”Пепеляшка”
БСП ще инициира създаването на парламентарна анкетна комисия, която да разкрие как активите от "Олимп" са се прехвърлили в кръга "Пепеляшка".
Обратно в новинатаКоментари - БСП се чуди как ”Олимп” се преродил в ”Пепеляшка” | Днес.dir.bg
Коментари
То и аз съм си ги задавал тези въпроси. Но ако Куртев и хората около него са последователни, да не вярваш, ще вземат да питат за опита за приватизация на Биохим със спетявания от закуски и как бе създадена Първа частна банка? Защо фалира? Как и от кого бе създадена Първа финансово брокерска къща, впоследствие Първа инвестиционна банка? И от там като се почне София ленд, Банско , Витоша ски и т.н., и т.н. Как се спасява закъсала частна банка с пари от валутния резерв и кой спонсорира тя? Да ама няма да пита.
Въпреки че човек има един стомах и едно черво, ламтенето за още и още е патологично за някои българи. Каката на Бойко , подразбирайте самия Бойко , са с големи, огромни търбуси и черва.
Не съм от ГЕРБ ,но винаги когато тоя кут,куткудякащ ,одърпан и пощурял,червен петльо Китев,си отвори човката ,избухвам в смях,защото ,той не се усеща как си попикава късите крачета.
ГОЛЯМ СТРАХ Е ОБХВАНАЛ КОМУНИСТИТЕ - ВЕЧЕ НЕ МОГАТ ДА СЕ КОНТРОЛИРАТ - ТО НЕ БЕШЕ ЦВЕТЕЛИНА, ТО НЕ БЕШЕ СЛАВЧО ХРИСТОВ - АБЕ КУТЕВ ПИТАЙ ЗА ОВЧАРОВ, ПИТАЙ ЗА НИНОВА ЗА МАСЛАРОВА ЗА ЦОНЕВ - ПИТАЙ И ЗА ТЕХНИТЕ РОДНИНИ. ПИТАЙ ЗА ДОГАН - НИМА НЕ ВИ ИНТЕРЕСУВА ? ПЕТЪР ДИМИТРОВ СЪСИПА КРЕМИКОВЦИ,ИЗТОЧИХА НЕК.СРАМОТА ТАКОВА МЕКЕРЕ КАТО КУТЕВ НА КОЙТО СА МУ ОБЕЩАЛИ АКО ЛАЕ СИЛНО, МНОГО СИЛНО В ЗАЩИТА НА СЪСЕЛА ДА БЪДЕ ВИНАГИ В ПЪРВИТЕ РЕДИЦИ.НО ЩЕ СЕ ИЗМОРИ И НАЛИ СЕ СЕЩА - УМОРЕНИТЕ КОНЕ ГИ УБИВАТ.
Абе Кутев : - а кво стана с онез-там пладнешко-апашките изпълнения из централните части на всички наши по-големшки населени места ? .. ей-онез там, дето се водеха лично от вашия гаулайтер и псевдо-архитектински му брат ; да-да именно онези, дето вашта лично-родствена верига играеше баш-диверсанта, самоотвержено-ломящ съня и спокойствието на легитимни от поколения собственици (и изрядни данъкоплатци, на които се опитахте да мътите водата по стар ваш махленско-шмекерски подход) Там колко, ъ ! ? А иначе, че преточихте парите, които вашта шайка окраде от не-знам къде/как от едно място на друго -- това го знае всяко хлапе .... само че и пещерата на Али Баба да съществуваше, пак нямаше да помогне да мине отдавна подготвяната ваша шмекерия . Та, ще плащате Кутев ! Ще плащате целоразбойнически засега чрез връщане на окраденото и обезвъзмездяване на тези, на които причинихте загуби/пропуснати ползи ; пък после - ако ли вземе да излезе (не-думай !) че имате и нещо ваше наистина - ще бъде радост да видим как започвате да плащате дължимите данъци (и натрупаните неизплатени такива)
Как смееш да се заяждаш с иконата на нашата партия.Тази светица на честността най-безкористно и всеотдайно се хвърли в битка с костовия сервитьор Славчо Христов и отърва банката от лапите му.Смелата й саможертва затрогна ориона и той благородно се оттегли,като съвсем заслужено и логично й предостави управлението и част от собствеността на банката.Както казват англичаните : лаеш под грешното дърво,но май си забравил какво е направил Бащицата с бившия /как му беше името/ приятел на дъщеря си.За всеки случай си приготви четка и паста за зъби и сапунче,че да не си неподготвен като дойдат качулките, ако дотогава не си се вразумил.Няколко ката бельо няма да са ти излишни, че докато се признаеш за виновен, може да се позаседиш в кауша.Опомни се ако си мислиш, че имаш имунитет - с това наше мнозинство ще забравиш много скоро, че си имал такова.Виждаш как се справяме с импийчмънта.Не сме решили - не сме го направили.Колко му е да скалъпим някакъв повод.
Баби да земете да се гръмнете ще е най-добре!Малоумници сте баби и такива ще останете во веки веков!
Подкрепям Кутев. Б.Б. да не си играе на лично засегнат. Ако при Цветелина всичко е наред, от какви проверки и комисии се притеснява премиерът?
Славчо Христов никога не е бил собсвеник на Сибанк, а обикновен бизнесмен който си е закупил акции на Сибанк, които са били пуснати за продажба. Никога не е имал контролен пакет или глас да решава не за Сибанк. Банката от своя страна е инвестирала на морето и някои зимни курорти което си е в нейно право и това няма нищо общо с хората претижаващи акции.
Де по-полека колега!Щото преди да ти лепнат нещо на гърба да не ти сложат друго,малко по-надолу от лумбалния прешлен и да ти стане кеф...
абе не ви ли е срам бе комунисти?....я да видим сега братя на станишев как строй хотели по морето...с какви пари го прави??? сигурен съм че и орешарски е гушмал няколко милиона, да не говорим за масларова-насралова.
БСП имаше четири години да се чуди по този въпрос. Защо не се чуди тогава? Евтин театър -- навързани са като свински черва и с Олимп и с Пепеляшка
Проверката кой как е забогатял би трябвало да обхване последните 25 години, а не само възхода на талантливата Цветелинка. Но такава проверка няма да има, разбира се. Познайте защо!
Аз пък ще инецирам пълна национализация много скоро!Пълна лустрация за всички ,които са имали достъп до властта последните 20 години.Дойде време да започнем отначало и начисто!Без нечистоплътни и миризливи ченгета,които си мислят ,че са елитът на нацията.Време е да се превърнат в елита на затворите.
Всички неясни или съмнителни сделки трябва да бъдат разследвани. В това число Цветлина Бориславова защо да прави изключение? Отказът на Бойко Борисов да се разследва този случай поражда съмнения и той трябва да се съпротивлява да бъде изяснено прехвърлянето на Си банк от Славчо към Цветелина. Аз също съм си задавала този въпрос наред с много други такива.
Не така, новите светии едва започват да се гушат с милиярди, а вие се бъзикате с тях.Те не кадруват, не крадат, даже могат да мислят как повече да отмъкнат, един знае числата до милион, не знае колко нули има милиярда, ама е министър на финансите, та с толкова велики животинчета сте седнали да се бъзгате.
Само да дойде този шопар да ми лепи каквото и да е по гърба,такъв ще му отвъртя,че светкавици ще излязат пред очите му!
Abe tazi Kutka Zaspala pak rasi prostotii.Nagletc ot naj-naglata partia-ni6to iznenadva6to
Бившият финансов министър Пламен Орешарски призна, че е възможно да има необезпечени договори, подписани от правителството на БСП, ДПС, НДСВ. В интервю за БНР, цитирано от kafene.net, той заяви, че сегашното управление трябва да провери договорите, за да види за какво става дума.
куртев, без жените ни сме загубени, глупако! без тях няма щастие... както и министър-председател постове! да не мислиш, че господин бойко има толкова акъл САМ да го докара до тук! така че позвай да СЛУШАШ жена си, ако искаш и ти някой ден да стигнеш до неговото положение! :-)
моля царскиет мекерета да си траят и там разни педали какт Велчевци пр жонгльори с дълга
В началото на мандата на БСП - брутен външен дълг - 15 милиарда евро. В края на кабинета на Станишев - 37 милиарда. Увеличение с 22 милиарда евро. Хайде сега ми кажете, колко са некадърни ГЕРБ................
Изпълзяха ли, изпълзяха ли от дупките.....Костовац много простотия... 23-ма надничари на амбразурата!!!! (http://www.sarakt.o ). В този момент ДСБ е най-добре представената в Интернет пространството партия. Почти всяка местна организация си има свой сайт, вкл. софийските структури по квартали. Има десетки форуми и блогове на политици от ДСБ и техни симпатизанти. Някои са създадени като уж независими и правят черна кампания срещу всички явни и потенциални врагове на ДСБ и лично на Иван Костов. ДСБ ИМА ДВАДЕСЕТ И ТРИМА ДОБРЕ ПЛАТЕНИ МЛАДЕЖИ, КОИТО РЕДОВНО ОБИКАЛЯТ ФОРУМИТЕ И БЛОГОВЕТЕ И ПИШАТ КОМЕНТАРИ В ЗАЩИТА НА КОСТОВ И ПЛЮВАТ ВРАГОВЕТЕ МУ. Те се познават, техният пост и репертоар е: КРАТЪК, ЗЛОБЕН, НЕУМЕН.... като: Гоце това Гоце онова Гоце комунист Гоце е от Сирищник, педерас, предател, трипер, доносник, СерГЕЙ......... е те това са ЛУМПЕН
Легализиране на проституцията и леките наркотици хазната ще се препълни а не да влизат парите в мутрите без да плащат данък.
кутьоооооо .. политически труп си като ал.томов преди да се родиш. колкото и да препявате удобно на някой. комуняги скапани,от вас ме на това дередже.