назад
Увеличават се бебетата с диабет в Бургас
20 бебета на възраст от 6 месеца до 3 годинки са на инсулин. Това съобщиха от сдружение „Диабетни грижи" в Бургас, цитирани от Burgas24.bg
Обратно в новинатаКоментари - Увеличават се бебетата с диабет в Бургас | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018