назад
Започва измерването на ЕМЛ в Бугас
Дейността на мониторинговата станция за контрол на електромагнитното поле, закупена от Община Бургас преди месец, ще започне от утре в 9.00 часа, когато апаратът ще бъде поставен в ОУ „Найден Геров” в комплекс „Меден рудник”.
Обратно в новинатаКоментари - Започва измерването на ЕМЛ в Бугас | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018