5-ма младежи загинаха при катастрофа край София
Петима младежи са загинали при тежка катастрофа, станала на пътя между гара Яна и град Бухово.
Обратно в новинатаКоментари - 5-ма младежи загинаха при катастрофа край София | Днес.dir.bg
Коментари
Забелязвате ли, пак виновника е жив!Как става това - в повечето катастрофи шофьорите,виновни за катастрофата остават живи, а пътниците загиват??
маздата е била ниско-летящ автомобил, спасение няма дори при идеално почистени пътища. а когато са заснежени - има безопасен начин на шофиране с 30-40 км/час. това лайно е пренебрегнало безопасността и сега е виновно за смъртта на 5, повтарям 5 човешки живота. миг самовлюбеност 5 човешки живота. ето това е неандерталщинатах която наричаме селящина. да, защото селата не заприличаха на градчета, а станаха центрове за комплексари.
На какво са ги учили в училище тия мърши даскалите, където искат само мангизи и ваканций. Затова ще измират младежта, че няма кой да ги научи на ум и мъдрос
Преди 3-4 години на прав заледен участък, с перфектни зимни гуми, загубих за миг концентрация и колата ми направи 2-3 пълни пируета на платното, преди да спре невреима в преспите в страни от пътя. Ако имаше насрещно движение сега щях да съм мъртъв, нищо че имам над 20г. шофьорски стаж. А се движех с не повече от 70км/ч. на първокласен разчистен, видимо добър прав път. Жалко за младежите, но никой не е имунизиран срещу подобни катастрофи.
Мир на праха им. Не може така. Никой не се съобразява с никого и с нищо. Днес една кака ми надмина огромното пъплещо в снега волво с бясна скорост и на 20 метра започна да се върти като че ли няма нищо общо със земята. Не може така бе кака, ако ставаше това време за мерцедес и аз щях да го извадя. Не става, а и ти едва ли си минала повече от 5 километра в такъв сняг през живота си.
Не съм съгласен с теб - не е важно в случая нито образованието /математика, физика ..../ , нито културата /музика, акварел ..../! В подобна /и всякаква/ ситуация НАЙ-ВАЖНО Е В Ъ З П И Т А Н И Е Т О ! Ако някои родители разчитат на училището и/или обществото да свърши тяхната работа - ще трябва да очакват и логично този резултат - нещастие. Затова изяснете си приоритетите - живота, здравето, децата .... парите, колите, лукса - и работете за възпитанието на децата си!
ТОВА , КОЕТО САМ СИ НАПРАВИШ И НАЙ- ГОЛЕМИЯ ТИ ВРАГ НЕ МОЖЕ ДА ТИ ГО ПРИЧИНИ! НЕ ТЪРСЕТЕ ВИНА ДРУГАДЕ, ОСВЕН В МЛАДИЯ ШОФЬОР!
защо смяташ, че даскалите са виновни-днешните младежи са изключително нагли, защото надойдоха родителите им от провинцията ис нокти и лакти пробиват път на чедата, не знам дали си забелязал , но те са само самочувствие , а главите им празни, поне да се научат да говорят нормално, ама те и това не могат
golqmi pi4ove bqxa mnogo jalko za tqx moite saboleznovanq km roditelite im i ostanalite leka im prst BOG DA GI PROSTI
6ofiorat koito e ojivql si e karal v negovata lenta a tezi s mazdata sa izleteli ot tqxnata lenta i sa se zabili v nego i drugoto bez knijka nese kara koito nemisli taka stava