назад
Раздадоха ел. уреди на пострадали от наводнението
14 семейства от квартал „Долно Езерово” и 6 семейства от квартал „Лозово” в Бургас получиха електроуреди от общината като обезщетение за претърпените загуби по време на обилните валежи и наводнения
Обратно в новинатаКоментари - Раздадоха ел. уреди на пострадали от наводнението | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018