Чехия разочарована от ЕС заради визовия спор с Канада
Чехия е ядосана от липсата на солидарност от страна на партньорите от Европейския съюз при своя визов спор с Канада. Това даде да се разбере чешкият министър на вътрешните работи Мартин Пецина, цитиран от агенция ЮПИ.
Обратно в новинатаКоментари - Чехия разочарована от ЕС заради визовия спор с Канада | Днес.dir.bg
Коментари
Чехите искат да се освободят колкото може от повече цигани.Иначе,на чехкините навремето им беше хубаво с мургавите и миризливи българиМи що не си ги държат,както искат от нас да си ги държим в България.Франсетата им адоха по 300 eвро и самолетни билети до София,Финландците и те не ги искат.Но всички ни дават съвети да им пазим правта на ц...... и да ги интегрираме.Нека други да се опитат да ги интегрират.Навремето в Германя саги интегрирали подобаващо.Иначе подкрепата на Чехия са от страните с циганско мнозинство; Унгария,Румъния,Слов т.е. страните с проблеми от техните набези
Чехите искат да се освободят колкото може от повече цигани.Иначе,на чехкините навремето им беше хубаво с мургавите и миризливи българиМи що не си ги държат,както искат от нас да си ги държим в България.
В Канада в по-големите градове си имат достатъчно мангали от къде ли не: Шри Ланка, Пакистан, Индия, Афганистан и т.н. така че не са им притрябвали още. Чехите добре бяха почнали да дават премии на циганките ako се стерилизират, но нали влезнаха в ЕC и веднага разни правозащитници ревнаха... а идеята си е супер, ще светне Европа ако се реализира
Всички защитават правата на циганите, ама като дойдат при тях и започват друга песен. то няма циганин, който да не е осъдил България или Чехия в СТрасбург. то не бяхя човешки права, то глупости, а сега - взмете си ги циганите обратно. Ами грижете се за техните права при вас бе
Канада е населена от европейци, които сега са по американци от ескимосите и не допущат повече европейци на тяхната земя. Алчни и завистливи са сегашните канадийци, бивши емигранти от Англия и други европейски страни.
Където и да отиде човек по света и там има цигани, единственото, което са донесли, са проблеми...
докато не се махнат всички женот от то парламент нещата никога няма да тругнат в нормална посока - само разправии и сплетни нищо друго не ни очаква от пилешките женски мозъци