Коментари - Кадафи призова за джихад срещу Швейцария | dnes.dir.bg
назад

Кадафи призова за джихад срещу Швейцария

Либийският лидер Муамар Кадафи призова за "джихад срещу Швейцария" заради въведената след референдум забрана за строителство на минарета, съобщи Франс прес.

Обратно в новината

Коментари - Кадафи призова за джихад срещу Швейцария | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Швейцарците са колкото нас - 7 милиона, със 300 хиляди пришълци които първо бяха приютени, а сега създават проблеми с искания за джамии и прочие простотии. картинката е същата в цяла Европа и трябват спешни мерки за експулсация на всички такива елементи. А Либия да й резнат стоките от цивилизацията и ще ги върнат в каменната епоха. Това е исляма.

Аз призовавам всички да си купим електромобили и по този начин да намалим драстично потреблението на петрол. Така след десетина години кадафи и другите цигани от региона ще се молят на колене да им пратим малко социални помощи :)))

Ми кво правят тия мюсюлмани там. Да си ходят да мизерстват по родните места. Ама им е угодно като взимат тлъстите пачки и следователно ще се съобразяват с правилата на страната. Всяка страна има закони и емигрантите трябва да се съобразяват с нея. Единствено циганите в България и държавата не се водят по закони, а по неписани мафиотски правила. На тоя боклук либийски трябва да му се затвори устата, но естествено това няма да стане тъй като великите сили имат изгода от вноса на петрол и износа на оръжия. Всичко братче опира до $$$ и историята многократно го е показала.

ако една страна е маистина християнска, тя няма да допуска исляма - перефраза от Игнасио Лойола

Абе циганин вмирисан, стой си в палатката в пустинята и не се обаждай! 2000 години назад сте от цивилизацията, а иската да давате акъл! БРАВО НА ШВЕЙЦАРЦИТЕ! ПОДКРЕПЯМ ГИ НА 100% ДА ИЗГОНИМ ТАЯ ПАПЛАЧ ОТ ЕВРОПА!

Еееееееее, ама тоя прекалява. Не се лекува миличкият

Тоя не е наред. Що не си види кочината.

ало америка, няма ли да го обесите и тоя или се правите на ударени.

На тоя боклук,няма ли кои да му срита топките,ако има такива???

А кому дедовия дирят там тези мюсюлмани от Босна, ко-Косово и Турция? Да си седят вкъщи при минаретата! Брей, нахална сган бе!!!

А тоя миризлив мангал, разрешава ли църкви в Либия? То какво излиза, че някоя бяла държава с пет мангала, съставляващи по малко от 0,1% от местното население, и ще се построят 100 минарета!?