Кадафи призова за джихад срещу Швейцария
Либийският лидер Муамар Кадафи призова за "джихад срещу Швейцария" заради въведената след референдум забрана за строителство на минарета, съобщи Франс прес.
Обратно в новинатаКоментари - Кадафи призова за джихад срещу Швейцария | Днес.dir.bg
Коментари
Швейцарците са колкото нас - 7 милиона, със 300 хиляди пришълци които първо бяха приютени, а сега създават проблеми с искания за джамии и прочие простотии. картинката е същата в цяла Европа и трябват спешни мерки за експулсация на всички такива елементи. А Либия да й резнат стоките от цивилизацията и ще ги върнат в каменната епоха. Това е исляма.
Аз призовавам всички да си купим електромобили и по този начин да намалим драстично потреблението на петрол. Така след десетина години кадафи и другите цигани от региона ще се молят на колене да им пратим малко социални помощи :)))
Ми кво правят тия мюсюлмани там. Да си ходят да мизерстват по родните места. Ама им е угодно като взимат тлъстите пачки и следователно ще се съобразяват с правилата на страната. Всяка страна има закони и емигрантите трябва да се съобразяват с нея. Единствено циганите в България и държавата не се водят по закони, а по неписани мафиотски правила. На тоя боклук либийски трябва да му се затвори устата, но естествено това няма да стане тъй като великите сили имат изгода от вноса на петрол и износа на оръжия. Всичко братче опира до $$$ и историята многократно го е показала.
ако една страна е маистина християнска, тя няма да допуска исляма - перефраза от Игнасио Лойола
Абе циганин вмирисан, стой си в палатката в пустинята и не се обаждай! 2000 години назад сте от цивилизацията, а иската да давате акъл! БРАВО НА ШВЕЙЦАРЦИТЕ! ПОДКРЕПЯМ ГИ НА 100% ДА ИЗГОНИМ ТАЯ ПАПЛАЧ ОТ ЕВРОПА!
А кому дедовия дирят там тези мюсюлмани от Босна, ко-Косово и Турция? Да си седят вкъщи при минаретата! Брей, нахална сган бе!!!