Официално: ”Трейс” ще строи ”Тракия”
Председателят на Управителния съвет на Агенция "Пътна инфраструктура" Божидар Йотов подписа решението за определяне на изпълнител за строителството на участъка от Стара Загора до Нова Загора на магистрала "Тракия".
Обратно в новинатаКоментари - Официално: ”Трейс” ще строи ”Тракия” | Днес.dir.bg
Коментари
Абе тези крадци какво направиха с ЛОТа Чирпан Ст.Загора? Пропадна на 3 месец.А и още не е завършен както трябва.Колко пари дадоха за кампанията на ГЕРБ?
рекорда на станишев е 0км магистрали за 4 години....трябва да го запишат в книгата на гинес.
Ще ревете после. Техническа обосновка може да се се изиска и от другите участници. Защо не са го направили?
Тази фирма е строила в Косово,както и модернизиране на летище по стандартите на НАТО. Дали пък и това не е отчетено като плюс ?? :))))
Прав си. преди няколко месеца Бойко обеща да построи магистралата до морето още през 2011 г..... Та той много неща и за Сифия обещаваше, но какво от това!
Я запознатите да разяснят, къде в тея Секюрита 13, Трейсове се намират Стенли, Бориславовите и СИ Бандата.
Алоо, коментарите... Офертата е за 4.3 млн лева на километър. или 430 хил.лв за 100 метра. Вие кво искате ? 12млн. за 1 километър? Тогава щеше да ви се види много, а?
А ако ви кажа, че цената която иска Трейс Груп е безбожно висока. Това е цена само за строежа - отчуждаването и проектирането ще е грижа на държавата. В равното Загорско Поле, само с 3 пътни възела, два от които спокойно могат да не са пълни детелини. Без нито един мост по-висок от 5 метра или по-дълъг от 30.
Не ме интересува кой ще я строи, важното е да има магистрала. Защото по пътя Нова Загора- Стара Загора има повече паметници от колкото дървета. Лесно изпълним участък е:поле равно ще трябва само няколко моста да се построят за селскостопански нужди и това е.Важното е да имаме истинска магистрала, а не просто път!
Глупи, необратима е само твоята глупост. Що се отнася до етикетите на блузките ни - има и български. Вярно е, че преобладават турските (не китайски), но е така, защото икономиката ни умишлено беше унищожена, за да ни превърнат в пазар на вносни третокачествени буклуци и стоки втора употреба. С други думи, за да печелят чужди икономики. Е, вече достъчно ни ограбиха, обедняхме, не ставаме за пазар. Налага се сами да решаваме проблемите си и ще ги решим. А като държиш никнеймът ти да е непременно хамерикано - юдейски, промени го на FOOLISH - добре е да отговаря на личностната ти характеристика.
Tova 4e ofertata e niska moje da ozna4ava samo edno 4e drugite sa bili zavi6eni s pati vse pak parite gi davat ES taka 4e ne si blaskaite glavite a i tezi nomera s nai niskite oferti gi znaem drugite izmisleni firmi sa dali visoka i op nai dobrata pe4eli!!!