Коментари - Евакуираха мол заради теч от гигантски аквариум | dnes.dir.bg
назад

Евакуираха мол заради теч от гигантски аквариум

Аквариумът в дубайския мол, който е един от най-големите в света и е символ на пищността на Дубай, е протекъл и част от сградата е евакуирана, предаде Ройтерс, цитирана от БТА.

Обратно в новината

Коментари - Евакуираха мол заради теч от гигантски аквариум | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

...и все пак, не е зле да се информираш по-подробно преди да пишеш кое било по голямо... това са размери на една от стените, не размерите на аквариума,които има обем от 10 милиона литра, т.е. събира 4 олимпийски басейна в себе си. Между другото изобщо не съм фен на дyбаиските изцепки да са най-най, защото не са го постигнали с труд, а с петрол и далавери...

hahaha :))) nebiah oburnal vnimanie :))))

Карай бре - широчина,дьлжина - все тая.Нали има новина,кво толкова.Има кликове.Има показвания - или както му ивкат по модерно - импресии.

К'ва стана тя? Дълга и широка...

само бат БОЙКО може да запуши дупка на такв аквариум

ако се пукне стклото и излезнат ония ми ти 400 акули - ела глей сеир

широка 32,8 метра и дълга 8,3 метра. Широка и дълга ???????????? и на мен това ми напарви впечатление, иначе за аквариума стената е висока 8,3м

Ами така ще стане, я! Като японци им правиха панорамното стъкло. Я да беше от нашата Шишеджам грижи нямаше да имат ;-)

олимпийските басейнио са с по големи размери.....къде ще поберете 33 000 животни в такъв.....ама си пишете колкото да не умрете от мързел....

широка 32,8 метра и дълга 8,3 метра. Широка и дълга ????????????

мани, редакторите хич не четат какво публикуват май

широка и дълга а? а колко е висока бе?

И кой мол по-точно, че те в Дубай не са един или два?