Евродепутат нарече Ромпой ”мокър парцал”
Президентът на ЕС Херман ван Ромпой беше посрещнат грубо при първата си поява пред Европейския парламент.
Обратно в новинатаКоментари - Евродепутат нарече Ромпой ”мокър парцал” | Днес.dir.bg
Коментари
Като ти прочетох поста и като ми стана едно свежо,весело и приятно и леко на душата... Ти или си някакъв нещастен импотент на или над средна възраст или си просто глупак. Приличаш на оня крадец,който вика дръжте крадеца. От цялото ти писание лъха омраза и злоба като воня от блато. И обвиняваш останалите...народът бил мърша, мърша си ти. Защото повтаряш нещо като папагал.Нито знаеш кога,нито знаеш защо го е написал Славейков това.
Нявга, нявга се подлъгвам, да вляза и прочета коментарите на някой БГ форум. мамаму да еба как веднъж не срещнах приличие, нормалност, свежест, уважение, зачитане поне между съфорумците. Нападате се като българи/цигани. Ужас! Да не си мислите, че вий сте държава бре? Белгия не била. Айде вий я докарайте наш'та да стане като Белгия, пък тогаз лайте. Но както е казал Славейков - не сме ний народ, мърша сме - преди повече от 100 години. Е, вярно е. Попрочетет и Стефан Цанев и ще си съставите пъзела какви сме. Масово сме боклуци. Това е жалко. Ако го осъзнаем и всеки сам себе си направи нормален човек, а не плюеща уста върху глупава глава с мързеливи ръце, тогава сякаш изведнъж ще се оправим :)
дето много харесват изказването на Фарейдж. За обезличаването може и да е прав, но обидите и подигравките към опонента не са никакво геройство. Ако погледнем в историята ще видим, че и Хитлер, и Наполеон не са били манекени и фотомодели, ама стигнаха далеч. Важни са делата, а не външния вид.
Ами иди в найшия сайт и прочети повече за това. Ще го намериш в Правителство в сянка, въпросът към Борисов Защо г-н Борисов частната банка -Си Банка обслужва държавините плащания?. Във всички страни на ЕС и най-вече стари членки на ЕС с директива на ЕС държавните плащания се обслужват само от банка с държавно участие. Дори Австрия обяви че национаилзирва 100% централната си банка- прави я със 100% държавно участие. Но в България всички банки са частни, И....в си човърка в носа и слугува и се обират гражадните. ideyazabulgaria.org
Найджъл Фарейдж трябва да има мярка на устата си. А защо за Президент на ЕС не беше избрана ярка политическа фигура така и не научих.
На тези мързеливи елини трябваше да им се посочи мястото - в ъгъла. Много са високомерни и се държат, като господари на света, а нищо не става от тях. Сега искат други да им платят за кризата, а те да си пият узото и правят, каквото искат по границата ни, да ни наемат да им работим ангария и после да ни внасят генномодифицираните си зеленчуци. Найджъл ФараЖа заслужава да му се издърпат здраво ушите и да плати солидна глоба за непристойно поведение, както направиха с нашия Митко, заради онази циганка.
Мъж ли си, жена ли си - не става ясно, но я вземи се успокой. Даваш ли си с/ка колко бълг. банки и фирми има в Гърция и какво говори обратната статистика. По какво се прехласваш и примираш? Знаеш ли какви печалби правят тези гръцки банки и фирми в Б-я и след това ги изнасят, а позволяват българите да им работят робски труд в Гърция и според теб едва ли не трябва да сме им благодарни!!!
Мъж ли си, жена ли си - не става ясно, но я вземи се успокой. Даваш ли си с/ка колко бълг. банки и фирми има в Гърция и какво говори обратната статистика. По какво се прехласваш и примираш? Знаеш ли какви печалби правят тези гръцки банки и фирми в Б-я и след това ги изнасят, а позволяват българите да им работят робски труд в Гърция и според теб едва ли не трябва да сме им благодарни!!!
Гърците изядоха баницата, да му мислят тези дето им я дадоха. А ингилизина е прав за обезличаването на националния суверенитет. Но дали екзекутора ще се казва Ромпой или х-у-z, не го определя той, и си изпуска парата.
утре имам администрация на европейските институций и ще питам политоложката дали наистина банките на Белгия са такива че ми стана интересен коментара ти.
Ченгето си ти драги, не аз. Аз не гледам в твоята паница, нито те обсъждам, но ти се появаваш тук точно да обсъдиш моите приказки и да лапнеш лакомо от моята паница. Това не е поведение на социолог, нито на менте социалог, повече прилича на уличен помияр, по-голям от Ромпой.
поне един се е осмелил да каже истината. стига сме казвали на пед..сите, гейове, на циганите - роми и на разбойниците - бизнесмени от сивата икономика. Този наистина си прилича и сигурно е мръсен парцал за пода
Мързеливите, крадливи и подли гърци нямат място в ЕС и изобщо не трябваше да бъдат включвани в ЕВРО-зоната!
За какви комуняг, социалисти и прочие -исти става изобщо дума, многознайковци такива?! Нали знаете, че за каквото и да ви говорят, става дума за пари и то за мноого пари. Другото е прах в очите на хорицата. нали трябва да спорят и да се карат за нещо.
плюете гърците. Най-малкото защото си купувате от тях какво да ядете, че то като гледам българско почти няма вече. А пък като знам колко българи работят там, просто замълчете..... Оправихте България и започнахте да оправяте Европа. Що се отнася до англичанина - евала. С Лисабонския договор се обезличават държавите-членки до недопустима степен. И защо на Франция и Германия се допуснаха отклонения от финансовите параметри, а за другите това е невъзможно. Защо?? А за гърците спрете да говорите, защото изхранват 3/4 от БГ със стоките си и с парите от българите, които работят там. Интересно, по БТВ даваха репортаж за смесен брак БГ-Гърция, които категорично отказаха да дойдат в БГ, за да се спасят от кризата. Защо ли!!?? Хайде умници-критикари на Гърция, кажете?? Защото те са народ и знаят как да отстояват своето, което пролича и в протестите. Тук учители стачкуват-псуват ги, шофьори в градския транспорт стчкуват- псуват ги!! Роби сме и роби ще си останем. Къде в ЕС финансов министър е поставил условие във връзка с кризата фирмите да се откажат от вземанията си в размер на 10 процента? Къде бе, олигофрени? От рекет на мутрите се опляквате, а от държавния рекет - не. Малоумни маймуни. Марш на клоните, че ще лягам да спя.
ne znam kakav politik e bil Rompoi no belgiicite sa dobre dobro zdravno osigoriavane dobro obrazovanie s edna duma biala darjava(i xorata tuk ne im puka koi e 1 ministar koi 2 )
Деде, пак акаш на метеното. Човекът мн.добре си го е казал - този малък парцал това заслужава. Не се прави на много информиран с ченгарските си архиви.
Че вие слепи ли сте?Като му гледате снимката на този Ромпой да не ви прилича на Брад Пит случайно?Точно на дребен чиновник прилича,цапнат с мокър парцал.И Ферхойген прилича на олигофрен ,а Барозу на някакъв мазен портиер от западащ хотел. Нали са за свобода и демокрация-ами ето,човекът свободно си изказал мнението. Както и аз моето тук.
Господа, в изказването си за Гърция, Фарейдж е прав. Атакувана, подрита и саботирана бяха гръцката икономика, гръцките производители - самостоятелността на държава, която поне частично съобразяваше с интересите на народа си. Господа социалистите не понасят истината за злодеянията си. Те са отдавна известни с противонародната си политика и идеология, с участито си в разпалването на двете световни войни, с масово предателство и с отказ от учението на първоучителите си, с най - видните си екземпляри като Хитлер, Мусолини и Пилсудски. Както в България, така и в другите страни, социалистите считат, че им се полага да поучават всички - дори след като провалиха източноевропейската си социалистическа система и вредите от социализма се измерват с ограбването на стотици милиони негови жертви, с унищожаването на национални икономики, с глад, недоимък, болести и престъпност. Социалистите не са се отказали от представата за себе си като носители на висше знание и нравственост - независимо от неоспоримите доказателства за низмеността им - твърде често и в съда. Надменността, злобата, неуважението към народите, двуличието, ненаучността и низкия морал са соц - качествата показани и в този случай. Шефът на социалистите - някой си Шулц, не може да оспори с доказателства обвиненията на противника си и затова иска този противник да бъде отстранен административно. Естествено, останалата соц - тълпа му приглася солидарно, равно и братски...
Евалааа дядо Йоцо! Случаят СИБАНК трябва да отиде в зоркото полесражение на ОЛАФ. То затова ББ сега се умилква там и ги нарича наши хора?
нека да се карат и да се избият дори. време е да се разпада лайняния ЕС , който е само инструмент в ръцете на най паразитната част на човечеството- западна европа и сащ.
nqkoi kazvat 4e kadeto otidem v sauz Bg i se razpada...pokrai ATAKA mnogo vulgarno po4na da se govori v EP,kakvo kato ne e simpati4en toi e izbran da rakovodi ne da e maneken.Sa6to taka Garciq sama iska da e v ES nikoi ne q nasilva taka 4e 6te se saobrazqva s pravilata v EVROPA - vqrno 4e 6te e trudno vse pak e balkanski subekt no....
абе тупаци . каква истина е казал тоя . това че не е чувал за Ромпой си е негов проблем . чий го крепи там като не се интересува от колегите си. а и грцките мекерета си заслужават да са под наблюдение .
Колко години гърците ядоха и пиха, една фабрика не си направиха, с милиардите за борба с комунизма. Сега не им се стягат коланите, ама ще се наложи. Или ние всички ще им плащаме стандарта.
забележете за социалистите, и да не чувам попръцкване на тема комуноиди когато говорим за БИЗНЕС с Русия. Комунизмът не беше победен - беше победен САМО в Русия, но се премести на Запад...
този видял бат бойку какъв реитинг направи с просташки изказвания, и се пробва и той! PR акция
Да бе прав е човекът - писна ми някакви очлати зубрачи да ме управляват! ПС: толкова ли е важен външния вд на човека?????
Браво на Найджъл Фарейдж !!!!!! Това масонско изчадие Ромпой наистина има вид на парцал от ниските нива на масонско-илюминатска йерархия !!!!! Типичен изпълнител на някое от решенията на европейския масонски съвет........ Целта е да се смачка държавността, да се унищожи демокрацията. Дали ще бъде някой нов Сталин или Хитлер, за масонските изчадия адови това няма значение !!!!!!
Е гати и евродепутата.За такива свине няма място в европарламента.Да си стои в мъгливият албион и да си наляга парцалите ,че и великата британия е на положението на Гърция,че и по-лошо.
БРАВО! ИМА И НОРМАЛНИ ХОРА, КОИТО КАЗВАТ ИСТИНАТА! НАДЯВАМ СЕ СКОРО НИКОЙ ДА НЕ СЕ СТРАХУВА ДА НАРИЧА НЕЩАТА ТАКА, КАКТО СА. В ЕС НАЦИОНАЛНИТЕ ДЪРЖАВИ НАИСТИНА СЕ УНИЩОЖАВАТ ОТ ЕДНА ШЕПА ЧИНОВНИЦИ И ИСИЛИТЕ, КОИТО СТОЯТ ЗАД ТЯХ. И ТОЗИ ПРОЦЕС ТЕПЪРВА ЩЕ СЕ РАЗГРЪЩА. БЪЛГАРСКИ УПРАВНИЦИ ВИНАГИ СА КАТО УДАРЕНИ С МОКЪР ПАРЦАЛ, ПОРАДИ КОЕТО И ФРАЗАТА ТАКА КАЗА ЕС НЕ СЛИЗА ОТ ЗЛАТНИТЕ ИМ УСТА.
Замисляхме ЕС като съюз на суверенни национални държави, а не като Съединени европейски щати с лакоми безбройни чиновници. Британецът е прав.
но Вие наистина имате харизмата на мокър парцал и външния вид на нископоставен банков чиновник. Не може да се отрече, че определението е точно, макра и нелицеприятно. Но въпросният изразител на мнението, явно не е обълнал внимание на мотивировката, с която бе обявено назначаването на въпросният мъкър парцал, а именно, че не бил с натрапчива индивидуалност, което си е чист ефимизъм.
Браво на пича, поне един смел човек е имало там. За разлика от останалите раболепни отрепки.
Бря бря национални държави а що прайте в Афганистан тогаз ? Гръцкото правителство умишлено е прикривало и мамило за своите дългове и това е проблема .
тоя пъпчивец що не вземе да се удави в Темза??? Щото за неговия крокодил -пинокио Аштън всички бяха чували )))))
kazal e istinata chovekut-razni podlogi sega shte se nadprevarvat da mu iskat ostavkata.
nishto ne go e obidil - kazal mi e che ne izluchva harizma koeto si e samata istina a ako toia ne moje da se spravi s realnostta i otkazva da ia prieme tuka veche navlizame v sferata na psihiatriata
Байо, пишеш неподготвен! Я, прочети малко повече по темата що е туй Белгия и го проумей ако можеш, де. Не ни пожелавай да ставаме като Белгия, щото всички врагове на България го искат - ти от тях ли си? А Стефан Цанев може да си пише каквото си иска - негова си работа, щом се намира кой да го чете. При всички случаи не е нито гениален българовед, нито историк, нито е безгрешен в преценките си, особено след като в близкото минало беше един от глупаците, подскачащи зад мошеника Костов.