Коментари - Наводнения в Испания, снежно бедствие в Швеция | dnes.dir.bg
назад

Наводнения в Испания, снежно бедствие в Швеция

Най-малко 1200 души бяха евакуирани от домовете си след като проливни дъждове предизвикаха наводнения в Южна Испания. В Швеция пък силни снеговалежи парализираха железопътния транспорт.

Обратно в новината

Коментари - Наводнения в Испания, снежно бедствие в Швеция | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Защо така бе деде, ти не си ли българин?

Доказано е че най-завалиите са българите, най нещастната и бедна страна в Европа. Не ги мисли ти шведите, те от как се знаят добре си връзват гащите при дълбок сняг, не им падат и няма как, 10 пъти по-отоплена страна от България, макар да са почти до северния полюс...Ако си българин- ай ай завалийката...

студен цикъл, нищо особено, само дето няма да го има глобалното затопляне, язък!

Емел Етем-Тошкова си е добро подкрепление, ама работа може да им свърши и всеки български кмет - като се засилиш от Фандъкова, та през Кирил Йорданов и къде ли да свършиш - и аз не знам.Ама където и да свършиш, все ще е несправидливо, че все ще има пропуснат некой кмет - титан.(моля да не се правят асоциации с почистващата фирма) Те до един снежинките ги ловят още във въздуха, а с отводняването са така са на ти, че това Венеция или дори цяла Холандия да им дадеш - до половин, та максимум до една година ще заприличат на Сахара. Те и Хималаите могат да превърнат в терен за голф, та некакъв си шведски сняг да им се упре - не вервам! Ако с тях отидат и М.Велчев и Малкия Мук - Волвото нема да е вече китайско, а SAAB като едното нищо ще го домъкнат в Божурище (така де, за самолети в крайна сметка става дума) . Пратим ли им Царя - вервай ми, до 30 дни шведите са потърсили убежище в Русия. А там снега го чистят - значи проблева им е решен. Сега, верно - армия не ще можем да им изпратим, щото те нашите 200 войника са по Ирак и Афганистан, а тука са останали едни 500-600 генерали, дето ако им ги пратим, после не можем ги събра по преспите. А пък ни трябват - зер водят се на учет. Къде ли - кои из министерства, кои из други заведения които водят учет. Или - ще речете вие - да им пратим the Генералът -не, не и пак не! Той ни е нужен тук! Глей как ги е спретнал - не 3 , ами живи 6 синджира роби - отлево Октоподи, нагли и силоваци, отдесно - митничари,полицаи и магистрати. Мдаа...тежка работа. Днеска гледах, че в Оксфорд ако семейството ти е с годишен доход до 25 000 паунда (под 50 000 лв) имаш право на допълнителна стипендия, ние обаче ги гоним тези да ги регистрираме по ДДС. No comment - че ще си легам

Да пада снегът там, че в България организираният хаос е парализиращ и 1 седмица след снеговалеж!

А дедо Йоцо завалийката как ли е?

кво чакат още а не са вдигнали хеликоптери да заберът -a Емел Етем да ги оправи бедстващите. След една седмица ще се върне с Хотел в Испания и Спа център в Швеция а водата ще се е изтеглила когато доиде време да реже лентата и снега ще е разтопен.

Намерете в Замунда руския филм Тайните знаци.Много добре са обяснени нещата с изместването на полюсите.Краят е близо.

който иска да гледа на уебкамера наживо да види колко са зле с транспорта в момента в Швеция ;) http://www.webbk