назад
Дик Чейни влезе в болница с оплаквания от болки в гърдите
Бившият американски вицепрезидент Дик Чейни е приет в понеделник в болница заради оплаквания от болки в областта на гърдите, предаде Франс прес, позовавайки се на съобщение на офиса на Чейни.
Обратно в новинатаКоментари - Дик Чейни влезе в болница с оплаквания от болки в гърдите | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Защо ни занимавате с тези два боклука на снимката? Ако САЩ бяха демократична държава, трябваше тези двамата да са ги обесили отдавна, както в Ирак обесиха Садам и Али химика.