Коментари - Дик Чейни влезе в болница с оплаквания от болки в гърдите | dnes.dir.bg
назад

Дик Чейни влезе в болница с оплаквания от болки в гърдите

Бившият американски вицепрезидент Дик Чейни е приет в понеделник в болница заради оплаквания от болки в областта на гърдите, предаде Франс прес, позовавайки се на съобщение на офиса на Чейни.

Обратно в новината

Коментари - Дик Чейни влезе в болница с оплаквания от болки в гърдите | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Защо ни занимавате с тези два боклука на снимката? Ако САЩ бяха демократична държава, трябваше тези двамата да са ги обесили отдавна, както в Ирак обесиха Садам и Али химика.

Прибери си, боже, вересиите.

Много важгно?! Пък и сте го сложили като първа новина?! Голям праз!

дано пукне мръсния копелдак!

Понякога клетвите не отиват към когото са отправени а обръщят посоката УМНИКО