Коментари - Отричането на Холокоста стана престъпление в Унгария | dnes.dir.bg
назад

Отричането на Холокоста стана престъпление в Унгария

Отричането на Холокоста вече е престъпление в Унгария, предаде Франс прес, цитирана от БТА.

Обратно в новината

Коментари - Отричането на Холокоста стана престъпление в Унгария | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

истински геноцид се извършва точно сега от руските и всякакви други евреи в централна и южна Африка. Където и да отидете по света, по всички новини, на всички езици ще чуете по нещо за миниатюрната държавица Израел, но за огромни африкански държави изнасянето на новини е табу. А та се извършват , с местното население, десетки опити с всякакво бактериално и друг вид оръжие. Цели села, градове, племена измират в зверски мъки от какви ли не странни и нелечими болести. Гледал съм документални филми в Германия и Великобритания за бактерии, които като червеи се движат по кръвоносната система на човека и се умира в зверски мъки. Защо в България и в бившите други соц. страни се мълчи по този въпрос? Държави -люлки на цивилизацията са подложени на тотално унищожение, само защото имат нещастието да са богати на природни ресурси и да се управляват от продажни прлавителства

париизкуствени единици улесняващи злоуптребите на хитреците над глупавите евреиедн от малкото, които като се наакат не казват Я, кой ми с..ра в гащите

Като оставим настрана че това е брутално погазване на свободата на словото нека помислим . Има ли хилядолетен заговор за изтребление на евреите или просто стечение на обстоятелствата които са навързани .Като чета разни изторически книжки съм си направил извода че поробения народ когато дигне възстание и се провали го поизколват също знам че бедните мразят богатите и честичко ги поизбиват че различните народи се мразят и често се поизбиват като обикновенно по-силния избива по-слаби ако пък по-слабия няма държа още по-удобно знам и че различните религии се мразят и се поизбиват гогато им скимне но предполагам че това са глупости и наистина всички народа са се обединили да избиват евреите дори проклетите палестинци не спират да тормозят евреите и да ги тикат у концлагери и да им пускат ракети от време на време .

на ти сега свобода на словото и човешки права? Ами еврейските комуняги -Троцки, Свердлов и разните там други колко народ са изтрепали? Или то не се брои,защото жертвите са били гои,а не богоизбрани юдеи? Заради прословутата ви чифутска лакомия и мошеничество са ви трепали - е това е истината,ама не ви отърва...Колко годи ми се полагат сега?

Май до тук заработих година и половина затвор, та да взема да млъкна. - затова се коментира с ехаа, уау и тц тц тц! :) Иначе си абсолютно прав!

Брей, това евреите са навсякъде бре!!!

Аз съм с теб! Давай патроните!

Хайде си задай въпроса, многоумний. Защо от толкова векове, навсякъде по света всички народи, първо приемат евреите сред себе си, после ги гонят и унищожават. Задай си този въпрос. или дружно всички народи по света са кривите и лошите. А само едните евреи са добрички и нищо лошо не правят. А на мен ми се струва да е точно обратното. Май е по-логично. на кривата ракета космоса й е крив. Просто тази пасмина е един негоден човешки материал. който винагии се опитва да язди и да мами останалите. Да си евреин е човешко падение. просто не стават за хора, за съжаление.

на резултатите от 19 - годишното еврейско управление на България. С изключение на правителството на Виденов (бързо го свалиха) само небългари бяха на върха. Икономическите резултати са очевадни, държавата е фалирана, промишлеността и селското стопанство едва кретат, банките са чужди, разпродават територията ни, доходите са най-ниски, работната ръка най-евтината, народът ни е най-бедния в Европа. Демографската катастрофа е страшна: ежегодно измират, поради убийствения живот тук, по 100 хил. души, около 1 милион бяха прогонени. Не е ли това геноцид, холокост към народа на българите? А темата за холокоста по време на ВСВ е наистина банална и не разбирам какво по дяволите искат евреите, след като евреинът Хитлер и еврейското му обкръжение са избивали евреи, а сега им е виновно цялото човечество! А 26-те милиона жертви дали руснаците в тази ционистка война - те какво - не се ли броят? А всичките 60 милиона загинали, а разорените държави, те без значение ли са? Писна ми от това еврейско хленчене - може и да са страдали, но много повече са народите страдали заради и от тях! Стига са се правили на вечните страдалци, защото не само дразнят, но и отвращават - особено като ги виждаме какво правят днес.

Не са махнали паметната плоча - само промениха надписа й от Благодарим, че ни спасихте на Благодарим, че ни не избихте. Изводите са теб.

Който не е евреин ще бъде престъпник!

Паметната плоча на цар Борис III и царица Йоанна да бъде махната от Българската гора край Ерусалим. Ще бъдат махнати и паметниците, изразяващи благодарност към българската църква и към зам.-председателя на Народното събрание Димитър Пешев. Вместо това ще бъде издигнат друг паметник, носещ имената на евреите от Беломорска Тракия, Вардарска Македония и Западните покрайнини, пратени в концлагери. ???

Паметната плоча на цар Борис III и царица Йоанна да бъде махната от Българската гора край Ерусалим. Ще бъдат махнати и паметниците, изразяващи благодарност към българската църква и към зам.-председателя на Народното събрание Димитър Пешев. Вместо това ще бъде издигнат друг паметник, носещ имената на евреите от Беломорска Тракия, Вардарска Македония и Западните покрайнини, пратени в концлагери. ???

Как се нарича геноцида към милионите славяни по време на ВСВ?

Всеки има право на свободно слово и свободно мислене , явно още не са минали годините на цензура и налагане на чуждо мнение върху народа . Ако искате да чуете различната гледна точка по тази тема може да го направите днес от 20:00ч. По радио ЕРА http://era.a-bg.net/

pong

link п.с копирате линка до Aнглия, за да може да прочетете статията

На "богоизбраните" целият свят им е вечно задължен. Паразитите умират, когато умре приемникът им! И комунизмът е тяхно изобретение - Карл Маркс и Леймя Давид Бронщейн /Троцки/.

А дали светът ще осъди евреите, които изтеглиха 14 трилиона долара от американските банки и ги инвестираха в Китай, с което предизвикаха Световната икономическа криза?!

Това е юридически парадокс. Има универсален принцип в правото,че за помисли не могат да те съдят. Няма състав на престъпление-обект,субект,обективна и субективна страна. А пък това дали отричаш или признаваш нещо е съвсем смешно да те привличатг към отговорност. Моралните норми са друга тема и те в никакъв случай не пораждат наказателно правна или гражданскоправна отговорност. Когато запачнат да се криминализират такива категории винаги губят всички,зощото се нарушават освонни човешки права и свободи. След такъв прецедент може някой да въведе и норма,че който не признава водещата роля на някоя партия или лидер ,то носи наказателна отговорност. Амеикански президент е казал,че Свободата се губи постепенно. !!!!