Коментари - Великобритания по-зле и от Гърция? | dnes.dir.bg
назад

Великобритания по-зле и от Гърция?

Британският премиер Гордън Браун, който залага изключително много на възстановяването на икономиката в предизборната кампания на лейбъристите, получи звучен шамар от данните за бюджетния дефицит през януари.

Обратно в новината

Коментари - Великобритания по-зле и от Гърция? | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Тяхното на червено не е като нашето...

Моооооля...Този Фед ,дет пичатал долари, да го поподуйне лекичко така...и ний ги пичатаме,че и по-убави от неговите.Кеф ти 50,кеф ти 15 и 35 номинал.

мълчи че се излагаш. китайците били зависими от американците. по скоро е обратното. всичко се прозивежда от China Motors.

Теденце - вихж къв куп чинии иаш и не се хаби тук да ни ограмотяваш ние май знаем за еврейската частна организация дето печата доларите...само дето нени пробута вица че ще аутсорсват другаде производството или че ще си го вземете там...дето ви мързи да пръднете хедонисти нещастни...така че учи китайски че тия мноооого чинии имат да знаеш))))

българина винаги гледа хората а не себе си затова винаги ще живее зле. да лондон не е това което беше но винаги ще бъде по добре от бг и тук винаги ще имаш повече права отколкото в милата ни родина , в бг ако нямаш пари си умрял като куче ,или мутрите с джиповете ще те смачкат на улицата.

по зле от нас бг няма

E takav oskotial i osvirepial prostak moje da se rodi i jivee samo v Bulgaria...Blagodari na Bog che ne sam tam. Ujas...

Как така грешно интерпретира ясен текст на български-който и да си,само защото използвах русизъм.Изречението ми си е напълно правилно и аз съм образована българка-говоря 5 езика .Не хранят всички, а само бедните семейства с деца-сиреч семействата, които имат деца,понимаеш товаришь.Все в порядке.

стига си говорила глупости били outsourced това са думи на промити американски мозаци.Я прочети малко сериозни вестници и гледаѝ цивилизовани канали а не FOX и ще видиш ,че китаѝ е на път да изкупи всичко що е американско.

Хаха, вие ако вярвате на всичко което ви се казва....Англичаните са много по-умно отколкото си представяте. Те знаят ка кда се справят и имат капацитета да ги направят! Хората които живеят там знаят най-добре това. Западните страни са богати защото имат ЕВТИНА работна ръка. Такива като нас. Най лесният начин да забогатееш е да намериш някой да ти работи без пари. От мене да го знаете.

Звучният шамар е по- скоро за всички, които защитават демокрацията американски тип, европейския съюз, еврозоната, японското чудо и пр. безобразия. Ето ги и останалите кандидати за шамар: 19. България- 74 млрд. $ брутен външен дълг или 118% от БВП. Това прави 10 000 $ на глава от населението. 17. Япония- $6.59 трлн Външен дълг, или 130% от БВП ($5.075 трлн БВП) 51 713$ дълг на 1 японец ;) . 18. Гърция - 442 милиарда $ външен дълг, което представлява по 39 900 $ на глава от населението или 120% от БВП. 20. САЩ Външен дълг (като процент от БВП): 95.09% Външен дълг на глава от населението: 43 793 долара Брутен външен дълг: 13.454 трлн. долара (второ тримесечие на 2009 г.) БВП за 2008 г.: 14.26 трлн. долара 15. Испания Външен дълг (като процент от БВП): 171.7%Външен дълг на глава от населението: 59 457 долара Брутен външен дълг: 2.409 трлн. долара (второ тримесечие на 2009 г.) БВП за 2008 г.: 1.403 трлн. долара 14. Германия Външен дълг (като процент от БВП): 178.5% Външен дълг на глава от населението: 63 263 долара Брутен външен дълг: 5.208 трлн. долара (второ тримесечие на 2009 г.) БВП за 2008 г.: 2.918 трлн. долара 13. Финландия Външен дълг (като процент от БВП): 188.5% Външен дълг на глава от населението: 69 491 долара Брутен външен дълг: 364.85 млрд. долара (второ тримесечие на 2009 г.) БВП за 2008 г.: 193.5 млрд. долара 12. Швеция Външен дълг (като процент от БВП): 194.3% Външен дълг на глава от населението: 73 854 долара Брутен външен дълг: 669.1 млрд. долара (второ тримесечие на 2009 г.) БВП за 2008 г.: 344.3 млрд. долара 11. Норвегия Външен дълг (като процент от БВП): 199%Външен дълг на глава от населението: 117 604 долара Брутен външен дълг: 548.1 млрд. долара (второ тримесечие на 2009 г.) БВП за 2008 г.: 275.4 млрд. долара 10. Хонконг Външен дълг (като процент от БВП): 205.8% Външен дълг на глава от населението: 89 457 долара Брутен външен дълг: 631.13 млрд. долара (второ тримесечие на 2009 г.) БВП за 2008 г.: 306.6 млрд. долара 9. Португалия Външен дълг (като процент от БВП): 214.4% Външен дълг на глава от населението: 47 348 долараБрутен външен дълг: 507 млрд. долара (второ тримесечие на 2009 г.) БВП за 2008 г.: 236.5 млрд. долара 8. Франция Външен дълг (като процент от БВП): 236%Външен дълг на глава от населението: 78 387 долара Брутен външен дълг: 5.021 трлн. долара (второ тримесечие на 2009 г.) БВП за 2008 г.: 2.128 трлн. долара 7. Австрия Външен дълг (като процент от БВП): 252.6% Външен дълг на глава от населението: 101 387 долара Брутен външен дълг: 832.42 млрд. долара (второ тримесечие на 2009 г.) БВП за 2008 г.: 329.5 млрд. долара 6. Дания Външен дълг (като процент от БВП): 298.3% Външен дълг на глава от населението: 110 422 долара Брутен външен дълг: 607.38 млрд. долара (второ тримесечие на 2009 г.) БВП за 2008 г.: 203.6 млрд. долара 5. Белгия Външен дълг (като процент от БВП): 320.2% Външен дълг на глава от населението: 119 681 долара Брутен външен дълг: 1.246 трлн. долара (второ тримесечие на 2009 г.) БВП за 2008 г.: 389 млрд. долара 4. Холандия Външен дълг (като процент от БВП): 365%Външен дълг на глава от населението: 146 703 долара Брутен външен дълг: 2.452 трлн. долара (второ тримесечие на 2009 г.) БВП за 2008 г.: 672 млрд. долара 3. Великобритания Външен дълг (като процент от БВП): 408.3% Външен дълг на глава от населението: 148 702 долара Брутен външен дълг: 9.087 трлн. долара (второ тримесечие на 2009 г.) БВП за 2008 г.: 2.226 трлн. долара 2. Швейцария Външен дълг (като процент от БВП): 422.7% Външен дълг на глава от населението: 176 045 долара Брутен външен дълг: 1.338 трлн. долара (второ тримесечие на 2009 г.) БВП за 2008 г.: 316.7 млрд. долара 1. Ирландия Външен дълг (като процент от БВП): 1 267%Външен дълг на глава от населението: 567 805 долара Брутен външен дълг: 2.386 трлн. долара (второ тримесечие на 2009 г.) БВП за 2008 г.: 188.4 млрд. Долара.

Bumut na kitaiskata ikonomika se dulji na amerikanskite investizii, tehnologii i pazari, v tozi smisul e suzdaden ot neia.Koito e malko po-inteligenten, shte si napravi sam zakljucheniata.Za Evropa-ne vijdam kak shte se opavi, zashtoto sa zatunali do gusha vuv bjudjeten defizit-vsushtnost mnogo ikonomisti predrichat razpadane na EU i vrushtane kum nazionalnite valuti na otdelnite strani.Kato nachalo nai-veroiatno shte vidim padane na pravitelstvoto na Merkel ako se dade nov zaem na Gurzia za da se poddurja izkustveno nivoto na silno nadzenenata evropeiska valuta Evro.Mejdunarodnite pazari znaiat tova-spravka-kursa na dolara dnes.Priaten den.

Като не са си хванали октопода! А я ние как се оправихме, като победихме мафията веднъж завинаги.

Пишете на кирилица, уважаеми, или не пишете въобще. Това се отнася особено до неиндетифицирани обекти сами причисляващи се към Северна Америка. И още нещо към тях - не забравяйте откъде тръгна тази чума - Световната финансова криза - основно от САЩ и нейните чутовни финансови гении т.е. откровени непрокопсаници, мошеници и алчни негодяи - също като дядовците си и техните дядовци през Дивия Запад. САЩ е вече куха и разклатена химера, сама разобличила себе си по огромен брой начини. Въпрос на време е да се срути

това което си го писал/а го казаха точно по CNBC Europa,гърците помощ от никоѝ няма да получат бъди сигурна а колкото за дефицита я виж първо дефицита на америка.а бумътна китаѝците не е свързан с американските инвестиции а с американското живеене на кредит и европеѝското безразборно харчене за ненужни неща.а за разпадането на не се беспокоѝ това го искат само американците защото не им е изгодно силма Европа иначе не могат да си играят на световен полицаѝ.тези големи икономисти защо не направиха така че да предотвратят кризата ами говорят за разпадане на Европа-Selffulfillin prophecy,долара се качва спрямо еврото защото европеѝската централна банка така иска за да се стимулира европеѝския експорт

Aide office s tiya kitaici.Po golemi otrpki niyma na sveta-golemi taikati bili , a?Kat im pisnat na USA she im biyat shuta i gotovo.Ebati tupacite tuka det samo mi se faliyat s kitaicite.Abe vuicho-ti kolko kitaici poznavash .a?Pojivei malko s tiyax gi vidish kvi tupaci sa.I drugoto ne znam zasto v bg bituva mnenieto che stom niyakoi e v USA nepremenno trea da mie chinii-ebati tupotiite.Za tova si ima mexicnos.Moliya budete realisti.Sujaliyavam ch bg i eurpa e tvurde daleche ot USA standarti.Edva li ste gi stignat niyakoi den.V EU edinsvenite koito sa blizki na usa standarts sa Germany.Dobre che gi imate tiyax inache ciganiyata ste e pulna

Неразбирам само, след като всички имат огромни външни дългове - на кого всъшност ги дължат. Явно е помежду си! Чудя се защо е станало по-изгодно да си изнасяш продукцията в чижбина, а собствения пазар да задоволяваш с внос пак от чужбина, който разбирасе е износ за някой, който пък ползва и твойта продукция... Наврем когато всеки си е задоволявал нуждите сам, кризите неса били толкова популярни, аз незнам повремето на осмонската империя да е имало финансова криза или пък при царете от 1-во и 2-ро българско царство. И тогава е имало платежни средства но те са имали обезпечение. Не е имало обещания - откровени лъжи, като сегашните реклами, щото ти режат главата... После когато държавите се самозадоволява, пак нямаше големи кризи, но започнаха да се появяват миникризи за хората и фирмите. Сега вече светът като цяло неможе да се грижи за себеси и затова има световни кризи. Всичко е лъжовно и измамно. Телевизията не възпитава а продава боклуци, рекламите са тенденциозни и подвеждащи, стоките се развалят преди още да си ги ползвал... Какво друго освен криза да ни очаква, а то е криза за някой или наместване на нещата за други!

В СИВ изкарахме 40 години, в ЕС сигурно и 4 няма да изкараме. Явно такива мега образувания не могат да съществуват дълго. Поредната Римска империя ще се разпадне още в самото начало. Който се е захванал с нас това е финала.

Нямам претенции като Теди,че разбирам от икономика,но само фактът,че кризата тръгна от Щатите,а не от Европа,че мега ултрахипермоше Бърни Мадоф и аверчетата му се вихриха в Щатите и там фалираха 200 банки показва какви големи икономисти имат.

Навсякъде, където социалистите са на власт се оливат тотално.

До 4i4e (16:05 ). Не знаех до ден днешен, че си имам адаш със същото име. Въпреки това споделям мнението ти за особеностите на английската граматика.(И политика).

Zahto pensionerite do 60 i 63g plahtat 2.40 lv taksa pri li4en lekar?

Те пък, намерили къде да бягат! Българите също са най-безправната нация в страната си. Но вместо негри си имаме цигани.