В Русия се питат ще си каже ли България за ПРО
Огласените планове на САЩ за ПРО и миролюбивите изявления на вашингтонски политици са само върхът на айсберга. Американските планове за разполагане на ПРО предвиждат разширяване на ракетната "география".
Обратно в новинатаКоментари - В Русия се питат ще си каже ли България за ПРО | Днес.dir.bg
Коментари
Ами реално погледнато Мексиканците си обичат САЩ, по легални и нелегални пътища я заливат с хиляди всяка година. А я кажи колко поляци, българи, украинци, естонци ... мигрират в Русия!!!!
Ами реално погледнато Мексиканците си обичат САЩ, по легални и нелегални пътища я заливат с хиляди всяка година. А я кажи колко поляци, българи
да ви еба! кои сте вие дето НЕ СТЕ ДЛЪЖНИ? Кой си ти, БЕ, Хан Тукту? Гъз си ти... кой си ТИ БЕ, че да ми казваш да СЛАГАМ ракети? Руснаците са прави, да питат какво става и защо при съседите (а ние СМЕ съседи не само с Турция, мамка ви!) та защо при съседите се струпва презокеанска техника. Именно - не на НАТО а на САЩ. Аре, мащайте се, платени протежета миризливи... аз НЕ ЩА АМЕРИКАНСКИ РАКЕТИ И ЦАРЕВИЦА. Искам си обратно шопската салата, натуралното вино, искам си истинската ракия а не 'бляк рам уиски'. Предатели.