240-килограмова румънка стана майка
25-годишната румънка Виктория Лакатуш, тежаща 240 килограма, роди напълно здраво бебе с помощта на пожарникари.
Обратно в новинатаКоментари - 240-килограмова румънка стана майка | Днес.dir.bg
Коментари
Това е някакъв кошмар. Как може да ядеш толкова. И защо на всички с наднормено тегло имат заболяване на щитовидната жлеза..... Просто не разбирам. Ама да са живи и здрави и тя и бебенцето.
Маги , мисленето ти е еднопосочно.Не ти ли идва на ум ,че е точно обратното, ендокринни заболявания водят до наднормено тегло?Има интернет за справка ,когато нещо не знаем.
Ti mislish li che tq iska da e 240 kila ? Shto za maloumno otnoshenie ? Da si chuvala che ima bolesti vodeshti do zatlustqvane i t.n. i t.n. ... aman ot specove..
Съвсем не е вярно, че всички с наднормено тегло имат заболяване на щитовидната жлеза Посоката причина - следствие е обратната. Т.е. - не заради наднорменото тегло се стига до заболяване на щитовидната жлеза, а заболяването на щитовидната жлеза води до повишаване на килограмите, при някои - свръхнаднормено. Все пак - нарушенията в работата на щитовидната жлеза най-общо означава нарушаване на хормоналния баланс на организма. Е, за да се разбере и научи повече... спокойно може да се намери и прочете. В нета, естествено... :) А иначе - да имат много късмет и родителите, и детенцето! И да се радват на живота!
Съвсем не е вярно, че всички с наднормено тегло имат заболяване на щитовидната жлеза Посоката причина - следствие е обратната. Т.е. - не заради наднорменото тегло се стига до заболяване на щитовидната жлеза, а заболяването на щитовидната жлеза води до повишаване на килограмите, при някои - свръхнаднормено. Все пак - нарушенията в работата на щитовидната жлеза най-общо означава нарушаване на хормоналния баланс на организма. Е, за да се разбере и научи повече... спокойно може да се намери и прочете. В нета, естествено... :) А иначе - да имат много късмет и родителите, и детенцето! И да се радват на живота!
Съвсем не е вярно, че всички с наднормено тегло имат заболяване на щитовидната жлеза Посоката причина - следствие е обратната. Т.е. - не заради наднорменото тегло се стига до заболяване на щитовидната жлеза, а заболяването на щитовидната жлеза води до повишаване на килограмите, при някои - свръхнаднормено. Все пак - нарушенията в работата на щитовидната жлеза най-общо означава нарушаване на хормоналния баланс на организма. Е, за да се разбере и научи повече... спокойно може да се намери и прочете. В нета, естествено... :) А иначе - да имат много късмет и родителите, и детенцето! И да се радват на живота!
до специалистите: ак госпожата ядеше по 3 пъти на ден по 2 филийки без хляб, нямаше да е в това положение...
До БАШ специалиста, да, но щеше да е с я с язва, я с колит, я с някакво възпаление на червата, я с увредена жлъчка, я с някоя болест на нервната система или някоя друга хубост. Първо се лекува щитовидната жлеза (при умерено и здравословно ядене), след това се отслабва, под наблюдението на специалист. Бас ловя, че лично нямаш и никога не си имал проблеми нито с килограмите, нито с щитовидната жлеза!